Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó kocsi a Ford Focus mk2 ST...

Lilol012345 kérdése:

Jó kocsi a Ford Focus mk2 ST megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Jó kocsik vagy van hibájuk?

2019. okt. 16. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Sok autószerelő ismerősöm,munkatársaim vannak, kivétel nélkül mint figyelmeztet hogy kerüljem a fordokat. Nagyon gyenge minőségben szerelték össze európában. Neten olvashatsz annyit a tipushibákról míg bele nem fájdul a fejed.
2019. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

ma 20:54


hat rossz helyre jarsz. nekem meg tapasztalatom van veluk. ket focusom is van jelenleg. nyilvan nem egy lamborghini, olyan mint egy alsokozepkategorias auto. viszont semmi bajuk. tipushibaja meg minden autonak van, akarmelyik markara ramondhato, hogy belefajdulhat a fejed a hibak olvasgatasaba.

2019. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
ja: amugy dolgoztam a nemet merci gyarba, gondolod ott minosegi munkaban szerelik ossze az autokat, amikor kb par madodperced van a soron legzsakokat bekotni az ulesba... meg mittudomen... francokat..
2019. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Ford-ok anyagminősége sosem volt szuper, lévén nem prémium a márka, de technikailag és megbízhatóság terén mindig is erős volt a Ford.


Az MK2 focus viszont már nem mai darab és semmi sem tart örökké - lerúgottat nem szabad megvenni.

2019. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fifth gear tesztjét róla Youtuben. Nagyon jónak mondják. Az ST a Focus (az RS utáni) csúcsmodellje. Nem hiszem, hogy nem adnának a minőségre gyártásnál.


Mikor autóvétel előtt álltam 1 éve, én is ezen gondolkoztam, na meg az FN2-es Civic Type R-en. A narancssárga Focus ST nagyon bejött, de végül a Civic lett a befutó 3 okból is: Nincs turbó (szebben szól, és egyel kevesebb az alkatrész, ami elromolhat, nincs gond, ha megállás után azonnal leállítod), szebb a beltér, és szebbek voltak az ülések. A Ford belterével valahogy nem voltam kibékülve. Nem bántam meg, hogy végül Hondát vettem, viszont biztos vagyok benne, hogy a Focus ST is egy szerethető hot-hatch.

2019. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!