Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ motorkerékpárok közül...

MZ motorkerékpárok közül tényleg az ETZ a legsilányabb minőségű?

Figyelt kérdés
Első, amolyan "kezdő veteránmotor" lenne. Fontos a jó alkatrészellátottság és a könnyen szerelhetőség számomra. Az MZ-t ajánlotta a legtöbb ismerősöm. Az MZ-k közül nekem az ETZ tetszik legjobban, erre a legtöbben rávágták, hogy 250/1-es TS-t vegyek vagy nagy Trophyt, mert azok sokkal jobbak, hiába régebbiek. Én nem értek ilyen mélységekben még az egyes típusokhoz, helyes irányba terelnek engem?

2019. okt. 16. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az Etz gyengéb minőség, viszont modernebb. Persze csak a még régebbi típusokhoz képest. Tácsafék, 12V rendszer...ööö kb ennyivel. Alkatrész az van dögivel, csak győzzed venni őket. Vadi új cuccokból is van minden a keréktől kezdve az utolsó kis rugóig, de tajvani, afrikai holmit nem szabad venni. Múltkor egy állvány ütközőt rendeltem a neten, képen gyárias forma, leírás szerint bakelit, olcsó is volt. Nem véletlenül, a beszerelésig nem jutott el, mert már a kezemben összetört, a legsilányabb műanyagból volt.

Ha nem tudsz szerelni az baj, de majd megtanulsz. Érdemes regisztrálnod az mz index fórumra. Ott tényleg régi mz-sek vannak, mindent tudnak, segítenek.

2019. okt. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!