Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lehet az A4-es...

Jó választás lehet az A4-es Audi ezzel a motorral?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a B7-es, nagy maszkos Avant. Ez az egyetlen kombi ami tetszik, és a 2.0i (NEM FSI!!) 131 lovas erőforrással venném, kézi váltóval. Mennyire megbízható konstrukció?


Abból indultam ki, hogy nincsen :

- turbó

- kettős tömegű lendkerék

- EGR szelep

- szívócsöves befecskendezés

- részecske szűrő...stb.

Egyszerű mint a faék. Futóműve kényes, annyit tudok. Városban nem nagyon hajtanám.


2019. okt. 18. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem közvetlen befecskendezéses, arra akartam kilyukadni :D
2019. okt. 18. 16:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges 130lovas audit venni!Semmivel nem lesz nagyobb élmény egy golfnál,annyival tud max többet,hogy 3centit rádob a cerkádra.

Ennyiből 2.0fsi octaviát vennék!(+még maradna is egy nagyszervízre)

2019. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
jó választás. Akárki akármit mond, egy Audi sokkal jobb mint egy Golf, vagy Skoda. Ez a motor elég megbízható, sok meglepetés nincs vele. Inkább ez, mint egy Holdon kétszer járt PDTDI.
2019. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
77%
Vedd meg az első jó állapotút amít találsz, amíg léteznek ilyen egyszerű de nagyszerű autók
2019. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Válaszoló! Nem keresek golfot, mivel szeretnék egy picivel jobban összerakott, minőségibb autót. Nem tetszik a beltere, és attól a kék műszerfaltól kifolyna a szemem éjjel, a Skoda méregzöldjétől szintén. Az a 131 lóerő nekem bőven elég, nem vagyok én Schumacher. Autópályán röhögve elmegy 140-et, szuttyogókat megelőzni is elégséges. Másra nekem nem kell. Viszont, ha már lehet, akkor olyan autóval közlekedem, ami belülről is tetszik, hogy jó érzéssel tegyem meg a kilométereket. A 2.0 FSI motor pedig kimondottan hajlamos kokszosodásra. Erről a motorról viszont nem tudok semmit.


A többi válaszolónak köszönöm! Egyéb betegségek amik eljöhetnek? Rothadás, elektronika stb?

2019. okt. 18. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek a kérdés, ha te már megideologizáltad magadnak ezt az autót?
2019. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszom vége. Amúgy sosem értettem, ha nem tud valaki értelmesen válaszolni a kérdésre, miért kötekedik? Nem azért ír ki valaki kérdést, hogy olyan válaszokat kapjon amik nem építő jellegűek. Ha csak ezt tudod felböfögni, akkor lapozz tovább, erre senki sem kíváncsi...
2019. okt. 18. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig a hatosank igaza van!Elég elfogult vagy a kocsival kapcsolatban,de te tudod,a műszerfal világítás színe pedig elég gyenge ellenérv!
2019. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!