Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT mennyire rossz/jó...

Audi TT mennyire rossz/jó választás?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez az autó, mindenképpen valami ilyesmi, stílusosabb autót szeretnék.

Igaz, hogy a megvétel sem olcsó, de az még hagyján. A gond inkább a fent tartásával lehet. Egy 2007-es modell is (ami már faceliftes) is bőven 5.000 euro fölött van.

Alfa Romeo 159-re gondoltam még, csak az megint kicsit bajos, eléggé megoszlanak róla a vélemények.



2019. febr. 28. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha siman ki tudod fizetni es nem okoz gondot hogy kell ra költeni bőven akkor vedd csak meg
2019. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy okoz.

Tapasztalatok esetleg valakinek a két típussal kapcsolatosan?

2019. febr. 28. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy veszünk bármit is hogy "épp hogy ki tudom fizetni, ha száraz kenyéren és vízen élek a következő fél évben".

Autó esetén min. 2-es osztót alkalmazz: ha pl. van 1milliód, autóra, akkor max 500 ezerért vegyél, hogy minden mást ki tudj fizetni ami vele jár.

2019. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Az Audi pedig olyan sz*r mint a VW, cserébe nincsenek az alkatrészek aranyárban.

Nem tartom szarabbnak mint a BMW vagy Mercedest.

2019. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takumi ***** válasza:
100%
Ilyen autókból soha nem a kínálat alját kell nézni márpedig 9-10000 euro alatt nem szagolnék tt-hez. a tfsi ha szar akkor elég könnyedén elvisz súlyos pénzeket. Eszi az olajat, szar a dsg (ha nem kézi) és már kifizettél 1 millát. Érdemes a kínálat közepéből válogatni, illetve rendesen olvass utána milyen nyűgje lehet annak a motornak. Olajat eheti mást én nemtudok. Az Alfa meg nem opció ha 4 kerék és ugye 200ló környékéről beszélünk. Az 1750 tbi sokat zabál. Én Audit választanék.
2019. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a forma, és felvállalod, akkor igen, nagyon jó kis autó. És nem drága a fenntartása, a fél autó Golf alkatrészből áll, ami előny, nem hátrány.
2019. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!