Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen autóvédelmi rendszer...

Egy ilyen autóvédelmi rendszert felszerelve - Viper Security 516 - is el tudják lopni magyarok, cigányok, mérnökök, stb. az autómat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=R5sTsJIwQIM


Ahogy a videóban be van mutatva, nekem úgy tűnik, hogy sem autómentővel/vontatóval, sem helyben szétszerelve nem lehetne feltűnés nélkül elvinni az autót, bármennyire is gyorsan kezdik el szétszerelni az autót.

Vagy adott felszereléssel, előkészülettel meg lehet oldani mégis, hogy szétkapják vagy egyben ellopják a leendő autómat?



#rendőr #autó #magyar #roma #bűnöző #autóriasztó #információ féltékenység #információ visszatartása #bűnözők pártfogása #civil védekezés
2019. okt. 18. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet oldani.

Nyilván egy komolyabb rendszer feltörése nagyobb szakértelmet igényel, de előbb, vagy utóbb mindent feltörbek, ezlrt us kényszerülnek állandóan fejleszteni a rendszereket

2019. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jó. Most akkor kérlek fejtsd ki technikailag, hogy hogyan!


Várom mielőbbi válaszod!

2019. okt. 18. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:
TRélerrel 15 másodperc, felveszi és már viszi is, majd hatástalanítja később.
2019. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azt értem, de egész úton visít majd az autó, felverve a fél várost.

Ez sem fogja érdekelni a cigányokat?

2019. okt. 18. 18:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan, és nem is érdekel.

A kérdésedben az is benne van, hogy "adott felszereléssel, előkészülettel meg lehet oldani mégis" - no erre irtam, hogy előbb, vagy utóbb minden rebdszer feltörhető lesz, és idő kérdése, hogy elterjedjen az arra szakosodottak között.

Nyílván nem Lakatos Bendegúz fogja feltörni a hat általánosával, és spájszerrel felvértezve, de vannak hackerek, akik szeretik a kihívásokat, és ami ma még feltörhetetlen, holnap, holnap után, vagy később, de fel lesz törve.

Ez nem azt jelenti, hogy a rendszer rossz, de a kérdésed nem arra irányult.

2019. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Nem tudom hogyan, és nem is érdekel."


Neked milyen védelem van az autódban? Úgy értem, ki a gyártója - A GÉPJÁRMŰD VÉDELMI RENDSZERÉNEK -, és mi a típusa?

2019. okt. 18. 18:16
 7/16 anonim ***** válasza:

Nézd már meg, mennyi embert foglalkoztat,.ha valahol bekapcsol egy riasztó.

Majdnem senkit nem érdekel.

A riasztó hangját elfojtani nem nagy tudomány, a komolyabb lopás gátlóknál nem is az a lényeg,vhigy visitr-e vagy sem, pl az autók esetében a használatot blokkolja sok rendszer, de még azzal sem lehet megakadályozni, hogy esetleg alkatrészekre szét szedjék.

A nyomkövető kiiktatása is lehet feladat, de mindenre találhatnak megoldást olyanok, akiknek az a szakterületük

2019. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ha tilosban, veszélyes helyen parkol egy autó és elszállítják, miközben visit a riasztója, szerinted hányan hívják a rendőröket, vagy mennek oda izmozni hogy ember hova viszed az autót?
2019. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Még mindig nem írtatok arról, nektek milyen védelmi rendszeretek van az autótokban!!


Ezt a kérdést valahogy olyan önérzetesen kerülgetitek. ;)

2019. okt. 18. 19:54
 10/16 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Nekem semmilyen... Sosem volt egyikben sem... Eddig autók

P126, Trabant 601, opel Vectra, VW golf, Punto, Corsa... Senkinek sem támadt rájuk gusztusa...

2019. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!