Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire reális ez?

Mennyire reális ez?

Figyelt kérdés

A kijelző a kocsiban még 70 kmr jelez ki a tankolásig, de már most nullán van a mutató.

Hmm most még használható minimum addig amíg 40kmt jelez ki vagy nem?


2019. okt. 20. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az műszerfalon megjelenő üzemanyag szintjelző viselkedését, annak esetleges anomáliáit az ismeri, aki az adott autót vezeti, és annak illik is ismerni, tudni, hogy a kijelzőre mennyire lehet hagyatkozni.

Márka, típus nélkül különben sem lehet még megközelítő választ sem adni a kérdésedre, és azt sem értem, hogy miért érdekes, hogy mennyit mehet még, Magyarországon kb 20 kilométeren belül mindenhol található benzinkút, ha világít az üzemanyag szint jelző, azt jelenti, hogy tankolni kellene.

2019. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Használatan vettem
2019. okt. 20. 15:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Használtan
2019. okt. 20. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 60km körül szokott kigyulladni, de olyankor még nem 0-n van a mutató.
2019. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vigyél 5 liter benzint kannaban aztán töltsd bele amikor megáll... Aztán megtudod mennyire igaz amit jelez
2019. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Használjad nyugidtan, ha egyszer kifogy belőle akkor már pontosan tudni fogod hogy hogy van kalibrálva a mutató.
2019. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 1,6 gdi kia az autó.
2019. okt. 20. 16:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. okt. 20. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha az 1/8-os osztásnál jár a mutató, még van vissza a hatótávból 130-140km elméletileg, de olyankor 5 percenként földobál egy ablakot a kijelzőre, hogy azonnal tankoljak, amit le is kell okéznom. Nagyon idegesítő. De nem sokszor szoktam ennyire lefogyasztani a tankot. Az a típus vagyok, akinél ha féltank alá megy a mutató már szalad tankolni. :)
2019. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez annyira autófüggő hogy erre nem lehet válaszolni.


Nekem az öreg merciben amikor kikaptam a tankot ganyézni és vissza tettem full szárazon és vissza töltöttem 6 liter gázolajat akkor világított a lámpa, pedig 5,5 liter a fogyasztása, szóval cirka 100km benne volt még a tankban mégis világított a lámpa.


De ehhez hozzá kell tenni, hogy ez analóg mutató, a digitális "hátralevő távolság mérő" tud össze-vissza mérni.

De kb. 60km 100%-osan van vissza a lámpa kigyulladása után.

2019. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!