Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyárilag sportos autót...

Milyen gyárilag sportos autót vegyek?

Figyelt kérdés

VW konszern 1.8T-n, Ford Fiesta ST-n és Focus 170ST-n illetve e36 328i-n gondolkodom. Mennyire szervizigényesek? Nem riaszt el a turbó, tudom, hogy van talán mindben kettőstömegű és hogy falják a benzint. Melyikben van esetleg nagyobb hely 194 centivel beférni?


Előre is köszönöm a segítséget.



2019. okt. 20. 18:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaj, kifelejtettem, hogy kb 2 millió a keret, szóval az autó kb 1,5 max. Ennyiből lehet jókat találni?
2019. okt. 20. 18:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből már mindből jókat találsz. Az E36 hátsó kerekes, így nem említhető egy lapon a többivel szerintem. A Fiesta és a Focus közül inkább az utóbbi, az egy kicsit erősebb, és jobban el is férsz benne. Az 1.8T-k pedig megbízhatók, utólag is tudsz rajta okosítani ha akarsz :) Persze van turbó meg egy kicsit komplikáltabb a többinél, de már nem kell félni tőle, viszonylag olcsó hozzá az alkatrész.

Én a 328i-t venném a hátsókerék hajtás miatt, vagy esetleg egy 4 kerék hajtású 1.8T-t (Leon, Golf, stb.)

2019. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

194-gyel inkább az 5-ösöket nézném. Abból is a tetöablak nélkülit.

Van egy ekkora ismerösöm, azt mondta az 535-ömre, hogy neki gondja lenne vele, mert az ö 523-asába pont elfér, ugyanis abba nincs tetöablak, az enyémben meg a mechanika elvesz pác centit.

2019. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs a, két milla melle legalabb meg 1 akkor ez nek menekd valo
2019. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló! Nem sok igazságot érzek amögött, amit írtál. Azt hiszem nem az volt a kérdésem, hogy egyáltalán nekem valóak-e ezek az autók. Függetlenül attól, hogy ajánlod e v. sem, valamelyiket meg fogom venni.
2019. okt. 21. 14:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi építő jellegű válaszokat!
2019. okt. 21. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiesta a legvidámabb, de nem férsz el benne. Focus ST170ből nehezen fogsz épkézlábat találni, az 1.8 T-ből a TT lenne jó, de abba beszállni sem tudsz, hacsak nem nagyon vékony vagy. A Golf, a Leon mellé esetleg Octavia megy jól , abban el is férnél. A BMW fenntartása kicsit többe lesz, mint a t
2019. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ford Fiestába nem fogsz elférni szerintem!


Először próbáld ki őket hogy bele férsz e, és utána tudunk segíteni...


Én, személy szerint ezek közül a BMW-t venném!


A TSi motorokkal vigyázz, mert a régiek rossz hírűek! Ezt most nem én találtam ki, hanem a szakemberek írják ezt!

2019. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szó sincs TSI motorról, én a régi sima, egyszerű 1.8T-re gondoltam 150 és 180 lóval.

TSI és TFSI-t, sőt még FSI-t sem szeretnék.. Valahogy annyira taszítanak a konstrukciós hibáik, hogy nem tudnék velük megbarárkozni.

Elsődlegesen nem a helyet nézném amilyen hülye vagyok 😀

2019. okt. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!