Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri egy kétüléses autót...

Megéri egy kétüléses autót egyedüli autóként használni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és suli mellett igyekszem melózni hogy megvehessem álmaim roadsterét. (Miata) Nem igazán lenne váltásban semmilyen más autóval így akinek esetleg van tapasztalata, hogy látja ez mennyire jó ötlet?

2019. okt. 21. 07:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Egy 4 üléses autó esetleg jobb lenne egyedüli használatra? Nem értem. Amíg az autókhoz 1 sofőr kell, addig bármilyet tudsz venni egyedüli használatra.


Amúgy én nem vagyok egyetemista, de én is azért dolgozom, hogy legkésőbb jövőre megvehessem újonnan a Mazda mx-5-öt. :D Úgyhogy pacsi! Hajrá, bátyja, sok sikert neked is! És igen, én is egyedüli használatra veszem majd. Egy sofőr kell hozzá. :D

2019. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, csak nem gyártanak együléses autókat. Milyen egyetemre jársz amúgy? Nem lehet túl nehéz.:)
2019. okt. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb kell majd akkor lecseréled,de ameddig nincs egy gyerek addig simán jó a 2 üléses és plusz nem te leszel az ismerőseid taxisa.
2019. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak egy ülésest vegyél, mint az alábbi.

[link]

2019. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Elsőnek üzenem, hogy remélem minél hamarabb sikerül szert tenni az autóra és rengeteg boldog kilómétert kívánok :)
2019. okt. 21. 08:09
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja egyébként a konkrétan arra gondoltam hogy nem hobbi autóként használnám, hanem napi használatban, tehát nem második autónak venném hanem AZ autónak. Még egy autó fenntartását nem tudnám fizetni.
2019. okt. 21. 08:17
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megéri?

Ha neked ez az álmaid autója és most van lehetőséged megvenni, akkor vedd meg. Ki tudja mikor lesz újra lehetőséged.


Persze légy tisztában vele, hogy együtt kell élned a hátrányaival. A csomagtartója nagyon kicsi, a tetőt karban kell tartani, hogy ne ázzon be. Emellett a rozsda is szereti. (gondolom NB-t készülsz venni)


Én csak akkor vennék ilyen autót, ha lenne garázsom és lenne egy másik autóm.

2019. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem a legelső autóm Daewoo Matiz volt ami hihetetlen kicsi. Hiába négy személyes hátul alig van hely, csomagtartó szinte nincs is. Szerintem magával a csomagtérrel nem lesz gond
2019. okt. 21. 08:45
 9/20 veterán vas ***** válasza:
100%
Te most mit is szerettél volna kérdezni??? :O
2019. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogy mivel kétszemélyes az autó, napi használatra milyen?
2019. okt. 21. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!