Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Havonta járnék vele haza az egyetemről (kb 300km), illetve évente kétszer tennék meg nagyob utat (kétszer 1500km).

Kis dízelre gondoltam. Peugeot 206 vagy Saxo, esetleg 4-es Golf. Nem nagyon értek hozzá a segítséget köszönöm.



2019. okt. 21. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk egy 2000-es évjáratú 1.5 D szaxo van főutas ingára. Egyszer mentünk vele szerelő miatt 140km-t pályán és hát lehet azért mert a másik 2 autónk 2-3szor erősebb+turbó ,de hát nem volt vele valami jó pályázni és azért megszokás kérdése is,de hosszú útra nekem nem kényelmes. Viszont hiába lett a lelke is kb kitaposva 6 liter alatt maradt a fogyasztása.
2019. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Golf IV jó választás, ha megfelelő állapotút veszel. Öreg franciát nem erőltetném, pláne hozzá nem értőnek
2019. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ilyen használatra én busz bérletet vagy vonatjegyet ajánlok vagy valamelyik telekocsi oldal használatát
2019. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom te hogy vagy vele de ennyi használatra én biztos nem vennék autót,ezeken az utakon kívül egyáltalán nem is használnád?Szerintem jobban jársz pénzügyileg a tömegközlekedésnél,de te tudod.

Amúgy elég nehéz ajánlani autót úgy hogy nem tudjuk mennyi a kereted,azt mindig el kell mondani.

2019. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezek mellett természetesen használnám az autót viszonylag sűrűn.


A keret nagyjából négyszázezer forint

2019. okt. 22. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem cseszegetni akarlak de 400 ezerért konkrétan hulladékot lehet kapni!


Ha ennek ellenére is szeretnél venni akkor mindenképpen benzinest vegyél!!


Javasolnám a Kia és a Hyundai benzines autóit, ezek a legmegbízhatóbbak!


Ami nagyon fontos hogy vétel előtt mindenképpen nézesd át szerelővel!!

2019. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak akkor véletlenül se vegyél franciát és olaszt!!!
2019. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy csak 400.000 a keret?


Akkor Golf IV is felejtős.

Corsa B, Astra F, Golf III és társai.

De ezek meg már olyan öregek, hogy nem érdemes befektetni.

Össze kell gyűjteni 6-700.000-et (plusz járulékos költségek) és venni egy Golf IV/Astra G kategóriájú autót.

2019. okt. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!