Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift sedan csomagtér ajtó...

Swift sedan csomagtér ajtó tuning? (lámpák leszedése)

Figyelt kérdés

Sziasztok, a napokban láttam egy sedan Swift-et, tudjátok a régi amiből rengeteg van. De ennek az egynek ki volt egyenesítve a csomagtér ajtaja ott ahol a ronda lámpáknak kellene lennie. Jól néz ki, hasonlít egy civic-re.

Az lenne a kérdésem hogy ez vajon legális? Így nincs tolatólámpa? Ti megcsinálnátok? :D



2019. okt. 21. 18:21
 1/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Méghat 😀 a régebbi

P126 ön sincs tolato lámpa, sőt a 601 én sem

2019. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen hülyeségeket akarsz itt kihozni, de a suzuki sedannak nagyon szép volt a hátsó rész, a lámpákkal együtt.

[link]

2019. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A műszaki tartalmat nem lehet csökkenteni. Tehát ha lámpák szűntek meg, az biztos nem szabályos. És nem csak a tolatólámpa, de a rendszámtábla világítás is hiányzik?

Hacsak nincs olyan hátsó lámpa E jellel hozzá, ami a kasztiba épített részen tudja az összes funkciót.

Egyébként ronda így is, úgy is.

2019. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!