Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudok tenni ha átvertek a...

Mit tudok tenni ha átvertek a vásárolt autóval?

Figyelt kérdés
Vásároltam hó elejèn egy Volkswagen.Amikor elmentünk megnèzni, szèpen ment, nem volt olajfolt alatta tiszta volt a dekli.Most, hogy el telt majdnem egy hónap, kezdenek előjönni a gondok.Olajfojás, a dekli olajos.amikor tele akartam tankolni, lelőtte az AC pumpa a leszorító kupakot (vagy le sem volt szorítva) Az olaj jelzès nèha felvillan, besípol, olyankor szörnyű a hangja a motornak.Igen, most lehet jönni azzal, hogy nem lett rendesen átnèzve, de amikor megnèztük, mentünk vele semmi baj nem volt.Ès ugye van az alapjárati gond.Kasztni az gyönyörű szèp.Lehet valamit tenni ez ügyben, vagy erre rá..sztam?Ja ès magán szemèlytől vettük.Lehetőleg az okoskodó na most jól megmondom, hogy nem lett volna szabad megvenni, emberek ne írjanak.Utólag mindenki okos!Èn meg emberből vagyok, ès igen valószínű hibáztam.

2019. okt. 22. 16:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nem kereskedő, hanem magán szemèlytől van.
2019. okt. 22. 16:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem olyan gond hogy reklamálhatsz. Az olajnyomás jelzőre is megmondhatja, hogy nála sosem jött elő, mert ugye ez nem állandó probléma hanem időszakosan jön elő.
2019. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megmondja, hogy nála nem jelzett.


És igen, nem lett megfelelően átnézve

2019. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy lelőtte az AC pumpa a leszorító kupakot???? :D


Felvillan az olajlámpa, de melyik? Az olajszint vagy az olajnyomás?

Mennyi olaj van benne, nézted egyáltalán?


Az, hogy folyik az olaj önmagában még nem biztos, hogy húúú de nagy gond.

Lehet csak a főtengely szimeringet kell cserélni.


Vidd el átvizsgálni, 15e ft nem sok érte és kiderül minden baja.

2019. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

AZ olajat illene megnézned benne. !!!

Ehhez aztán nem kell egyetemi végzettség.

2019. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használt autó (vagy bármi) vásárlásban mindig benne van a baki bármelyikünknél. Vidd el szerelőhöz. nézesd át, kérjél árajánlatot. Ha úgy érzed nem éri meg javíttatni vegyél fel pléhpofát, passzold el.
2019. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!