Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan és mennyibe kerül a...

Hogyan és mennyibe kerül a Gibraltári-szoroson átjutni Spanyolországból az afrikai kontinensre?

Figyelt kérdés
Azt sejtem, hogy hajóval lehet, de konkrét árat nem találtam. Személyautóról lenne szó.
2019. okt. 22. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom de repülővel biztos olcsóbb eljutni Marokkóba mint autóval.

Ott pedig biztos lehet bérelni és már meg is van oldva.

Persze nem csak olcsóbb oda jutni repülővel hanem kényelmesebb , biztosabb.

Ha nincs forgalom, ami kizárt, akkor 32-35 óra autókázás, de szinte lehetetlen a 100 km/h hozni átlagban.

Ha meg forgalom van, meg dugó, baleset ez az idő lehet akár 40- 45 óra is.

De kiszámolhatod az üzemanyag költséget is.

Ez durván oda vissza kb 250000 ft.

A sok autópálya díj is nagyon magas.

Mondom ezt úgy hogy kamionos vagyok, és én nem vágnék neki személyautóval.

2019. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

és milyen társaságok.

[link]

(A cikk Angol nyelvű)

Valamint az FRS hajótársaság oldalára is átmutat az oldal, ahol tudsz jegyet foglalni online is. A foglaláskor megadod az utazók számát és az autód adatait és meg tudod nézni mennyibe fog kerülni az utazás attól függően, hogy hány személy utazik és milyen autóval. Vannak más társaságok is, mint pl a Transmediterranea, de nagyjából mindenhol hasonlók az árak. Így már tudsz kalkulálni.

2019. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia amit az előbb megadtam linket, azon találsz egy nagyon átfogó tájékoztatást, hogy melyik városból indulnak hajók és milyen társaságok. (ez lemaradt az előbb :)
2019. nov. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!