Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 1.7...

Milyen autót vennétek 1.7 millió forintig és miért?

Figyelt kérdés

Egy 1.6 benzines ford focusom van, de sajnos nagyon sokat (szinte minden nap) autópályán közlekedek, ezért olyan 9 literes a fogyasztásom.

Dízelre lenne szükségem mindenképpen. 4 ajtós szedánok tetszenek a legjobban, nézegettem már sokféle kocsit de nem tudok dönteni.


2 "kategóriában" nézegettem eddig: idősebb (2005 körüli) prémiumabb márkák, illetve fiatalabb olcsó márkák. Nyilván a fiatalabbnak több előnye van megbízbatóság szempontjából, viszont egy A4 audi fenntartása nem lehet olyan vészes, mint amennyivel többet ad egy fiatalabb pl opelnél vagy renaultnál.


Ti mit vennétek?


2019. okt. 24. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Példa a két kategóriára;


[link]


[link]



Mind2 nagyon tetszik, de valahogy mégis az Audi jobbnak tűnik

2019. okt. 24. 21:45
 2/6 anonim válasza:

Alkatrésznek, szerviznek utana neztél? Tipushibákat ismered? Nem mindig jobb a fiatal. Több elektronika, ami tönkre mehet és csillagászati a javítasa.


Mindenki a preferenciáinak megfelelően valaszt autót. Franciát sose vennék. Nekünk Hyundai i30 kombi, 1.6 benzines. 6.8 l-t eszik. Pedig 2008as.Én imádom. Ha nekem kellene autót vennem, maradnék ennél, vagy kiat vennék.

A férjem most nézegeti maganak a MINIt sajat hasznalatra.


Viszont mindenkeppen átnézetjük az autót szervízben, mielőtt megvennénk. Anno a férjem mazdat akart. A 3. utan belátta, hogy sosem lesz mazdánk, mert rohad az alja egy idő utan.

2019. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 1.9dCi válasza:
Toyota Avensis2 2.0 D-4-D, Skoda Octavia/Superb 1.9 PDTDi, 105 Le (Octavia 2.0 benzin), Mercedes E220/270 cdi, Saab 9-5 2.2 tdi, Subaru Legacy 2.0/2.5 BENZIN!!, Volvo S60/S80 2.4 Benzin, kézi váltós, Toyota Camry 2.4 benzin. Miért? Nézz árakat, évjáratot, futott kilométert. Mind magas, ill. viszonylag régiek. A világból kimennek, megbízhatók. Olvass népitéletet!
2019. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 1.9 pdtdit, egy 2.2 dízel accordot vagy egy 2.0 dízel lagunát nézz, szerintem. :)
2019. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen kell a sedan, akkor Jetta, egyébként Golf
2019. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2.0 PD TDI-t semmiképpen ne. Maradhat ilyen Audi, vagy az egyel idősebb, de 1.9 PD TDI legyen!

Franciákat meg felejtsd el dízelből. Maximum a Peugeot HDI, de abból is a 2.0 és kifújt. dCI-nek nézz utána, az életed rámegy.

2019. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!