Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne megfelelő...

Milyen autó lenne megfelelő nekem kb. másfél millió forintig, friss jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés

Március elején kaptam meg a jogsit, azóta vezetgetem a barátom négyes Golfját. Szeretnék sajátot a közeljövőben,de nem vagyok túl járatos a kocsik terén, a család férfi tagjai már rutinosabbak, de azt mondák hogy nézelődjek, aztán ha van konkrét elképzelésem akkor segítenek dönteni. A keret kb másfél millió. Gondolkodok én is négyes Golfban, mert amúgy megszerettem , és barátomnál négy éve van, azóta a kötelezőkön kívül más baja nincs. A másik gondolatom az a H Astra mert azon tanultam vezetni, és azt is szerettem, kívül-belül is úgy érzem megfelelő lenne számomra. Viszont más kocsikkal nem igazán van tapasztalatom és nem biztos kéne ehhez a kettőhöz ragaszkodni, csak azért mert ezeket próbálgattam. A lényeg számomra , hogy ne legyen "túl csajos", átlagos kocsi legyen amihez értenek a szerelők és van alkatrész , ha úgy adódik. Leginkább városi használatra. Gondolkoztam automatába is, de nem tudom a keretbe az beleférne-e, úgy hogy használható is legyen.

25/L


2019. ápr. 29. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Octavia?
2019. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora méret kell? Nem rossz a H Astra, de ha nem használod ki, akkor egy D Corsa is jó lehet. Vagy akár egy VW Polo is. Ezek benzines motorral nem rosszak, de az automatát nem feltétlen erőltetném, hacsak nem tudom biztosan, hogy rendesen szervizelték és nem nyírták. Az elég zsebbenyúlós tud lenni.
2019. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1,5 millióból szerintem már egy 5-ös Golf is kijön. Az újabb mint a 4-es, és úgy vettem észre, hogy a nők nagyon szeretik, könnyű vezetni, kényelmes, stb.
2019. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ford focus


Toyota corolla


A Golf sem rossz


Kia ceed



Szerintem ezeket nézegesd

2019. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De nézd meg a Honda jazzt is
2019. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!