Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangszórót ajánlotok?

Milyen hangszórót ajánlotok?

Figyelt kérdés

16cm-es hangszóróra lenne szükségem.

Golf 4-es autóról van szó.

Inkább az olyan zenéket szeretem amiknek jó a basszusa.



2019. okt. 27. 01:29
 1/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Valami két utast keress
2019. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
Nem csak a hangszórón múlik. Ha nem értesz hozzá semmilyen szinten akkor keress fel autóhifist. Ha viszont kevesebb pénzből megakarod úszni akkor mélyedj el kicsit az autóhifi világába és te is tudod mi is kell majd hogy jó legyen. Egy egyszerű hangszóró csere nem fog sok javulást hozni ha fog egyáltalán.
2019. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, hiába cserélsz hangszórót, ez nem olyan markáns dolog, mint otthoni környezetben hangfalat cserélni. A hangfal otthon jó eséllyel 20 nm vagy fölötte szólal meg a térben, itt van 2 nm amit hangosítasz. Hiába lesz ott a jobb hangszóró, ha nincs mögötte normális elektronika. Ez nagyjából otthon is így van, de azért egy minőségi hangfalcserét jobban észreveszel.
2019. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fazekas Zoli válasza:
Nekem is 1.6 ív golfom van gyárilag 2 van bevezetekelve de én tesom kötött be hatra is jbl 604 c hangszórót ajánlom Sony a210ui fejegységgel!!
2019. dec. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!