Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia milyen választás?

Dacia milyen választás?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igények, egy full fapados is elég. 2 millió körül van egy pár hónapos, abszolút semmi nincs benne, de legalább új. 1.0 73 lóerős motor van benne. Kis városban használnám.
2019. okt. 27. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az fontos, hogy új legyen, és nagyon olcsó, akkor remek választás. Még a Ladák között érdemes szétnézni.
2019. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pótold ki és vegyél újat, sok évig nem kell rá költened semmit.
2019. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez is új, amit kinéztem, 2000 km van benne, semmi.
2019. okt. 27. 12:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár a Ladák még jobb árban vannak, s azokban van klíma is. 1.6 98 ló, 4 hengeres lehet?
2019. okt. 27. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem full fapadot nem is árulnak belőle. Dacia-t (mármint Logant és Sanderot) mindenki csak a legnagyobb felszereltséggel vesz. Mondjuk ez is lényegében csak azt jelenti, hogy előre dönthető a hátsó ülés, van légkondi meg rádió, meg van nappali menetfény.

Nekünk egy ilyen 1 literes szívó Logan-ünk van, városba meg országútra oké, ha nem vagy egy sportosan vezető alkat. Autópályán is viszi a 150-et, de ott már olyan is a fogyasztás.

Belülről nagyon fapad a többi új autóhoz képest, mondjuk az én előző autómhoz képest ez is űrtechnikának tűnt.

Nem tudom milyenek az anyagi lehetőségeid, de én is inkább azt mondanám, hogy tegyél még hozzá egy picit és keress olyat, amiben legalább légkondi van.

2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Bár a Ladák még jobb árban vannak, s azokban van klíma is. 1.6 98 ló, 4 hengeres lehet?"


Az négy hengeres. De lényegesen drágább is mint a Dacia.

2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én az új ladákról jót még nem hallottam, csak rosszat.
2019. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja hupsz, a lényeg lemaradt: ha a Lada Vestáról beszélsz, az drágább mint egy Logan. Ha másik Ladáról, akkor felejtsd el. A Vesta az egyedüli modelljük, ami Renault technikát használ (mint a Dacia)... bár azt hiszem még abban is orosz motor van, szóval félnék tőle.
2019. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valaki 2000km-t megtett vele, tehát nem új, legfeljebb újszerű. Pl ha Cascot kötsz rá, már nem kötheted új autóként, csak használtként. Értem én, hogy olyan mint az új, de jogilag már nem az.

A szomszédomnak van Daciája. Ő elégedett vele, használja, jön-megy vele. Nagy luxust nem kell tőle várni. Csak egy szimpla közlekedési eszköz. Arra viszont ár-érték arányát tekintve városba vagy rövidebb utakra teljesen jó.

2019. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!