Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel drágább fenntartani...

Mennyivel drágább fenntartani egy Audit egy Volkswagen van Hyundai-hoz képest?

Figyelt kérdés

Nyilván sok mindentől függ a dolog. Audi A4, Volkswagen Jetta és Hyundai i40 a 3 autó, amikre konkrétan gondolok, 2010-2011-es kiadásban, 1.7-2.0 dízel.


Különféle alkatrészek és mindenféle velejárójára gondolok.



2019. okt. 27. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt én is kocsit vettem és érdeklődtem autószerelőtől hogy mit ajánl, ami megbízható és olcsó illetve igénytelen. Azzal kezdte hogy Volkswagent csak akkor ha tele a zsebem, német kocsi, drága alkatrészek stb. Opelből a G Astra amit felejteni kell. A Suzukit ajánlotta régi és új kivitelben is, de én Skodat vettem.
2019. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a G Astrával sosem volt baj. VW-t ne de Skodát igen? Elvégre ugyan az a kettő.

VW csoport kegyetlen drága ha márkaszervizbe viszi az ember, az egyik céges autónál 4500 volt hogy ellenőrizték az olajszintet.

2019. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van aki a VW-re esküszik.. DE az igaz ha az elromlik drága a javítása.. Főleg ha vw passat 2.5 automata váltó..
2019. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
G Astra nagyjából a 4-es Golf szintjén mozog fenntartásilag. Én valamivel újabb autókra gondoltam már.
2019. okt. 29. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!