Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az az eü tanfolyam?

Mi az az eü tanfolyam?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Jogosítvány tanfolyamról beszélsz szerintem.. Ez a forgalmit előzi meg.. Más néven elsősegélynyújtási tanfolyam. KRESZ vizsga előtt van, mindenkinek menni kell rá aki jogsit akar, és neked kell ezért fizetni. Megtanuljátok, hogy hogy kell elsősegélyt nyújtani. Ez azt jelenti, hogy ha elájul valaki, akkor hogy kell újraéleszteni. Nem nehéz az egész.. Pár dolgot megtanulsz, és kész is.. Ennyi. SZÓVAL: Elsősegélynyújtást tanulsz. Másnéven elsősegélynyújtás vizsga...
2019. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Első mindent leírt... viszont a jogosítvány kiadásának a feltétele és nem a vizsgáknak stb! Én ezzel zártam a sort,tehát már a sikeres forgalmin is túl voltam
2019. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

#2

Az elsősegélytanfolyam a Jogosítvány tanfolyam elején van.. Remélem érted.. Amit te írtál, az az, hogy a forgalmi után jön az elsősegély.. Na ez marhaság.. Forgalmi előtt van az elsősegély vizsga..

És igen, a jogsi feltétele..

2019. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké,szerinted azt csak az elején lehet megcsinálni és addig semmit ameddig az nincs meg... mivel esetedbe ennek már nincs jelentősége (mert van már jogosítványod),így abba a hitbe lehetsz amibe akarsz
2019. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah azt még kihagytam,hogy akkor csinálod amikor akarod , nincs olyan,hogy az elején vagy a közepén vagy a végén...teljesen a te döntésed!!! Sőt még elsősegély tanfolyamra se kötelező menni,csak vizsgára :)
2019. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A pontosabb megnevezése amúgy közúti elsősegély tanfolyam, amiből van vizsga is.

A jogosítvány kiállításának feltétele a vizsga, a tanfolyam nem kötelező, de szerintem ajánlott. Teljesen mindegy, hogy mikor csinálod meg, én például a forgalmi vizsga utáni napon voltam elsősegély vizsgán.

Alapvető elsősegélynyújtási ismereteket szerzel, van gyakorlati része is, amit a vizsgán be kell mutatni.


*ha valaki elájul, nem újraéleszteni kell, hanem felemelni a lábait. Újraéleszteni csak akkor kell, ha nem lélegzik és nincs keringés*

2019. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 Óriásit tévedsz, ismerek embereket, akik a sikeres forgalmi vizsga után csinálták meg. Csak a jogosítvány megkapásának a feltétele, ennyi, a forgalmi vizsgához nem kell.
2019. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Közúti elsősegély vizsga... a vizsgaigazolás bemutatása a jogosítvány kiadásának feltétele, az első kategória megszerzésekor, de a tanfolyam és a vizsga a Magyar Vöröskereszt hatáskörébe tartozik, nincs köze az autós iskoláknak előírt képzésekhez vizsgálatoz.

Sőt... közúti elsősegély vizsgára lehet jelentkezni bárkinek, nem szükséges sem tanfolyam, sem autós iskolában tanulói státusz, a tanfolyamot csak azért szervezik, hogy minimális gyakorlatot tudjanak szerezni a vizsgára készülők (no meg némi bevétel a szervezőknek)

Fölösleges tehát azon vitázni, hogy mikor kell elsősegélyből vizsgázni, KRESZ vizsga előtt, vagy után... lényegtelen, a forgalmi vizsga is letehető, az elsősegély vizsga-igazolást a jogosítvány kiállítása előtt kérik bemutatásra, ami történhet akár a forgalmi vizsgát követően évek múltán is (nyilván nem ez a jellemző)

2019. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bánja a tököm...
2019. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!