Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valamiert tul sok aramot...

Valamiert tul sok aramot termel a kocsi es leall?

Figyelt kérdés

Valamiert fulladozik az auto es meg mindig nem tudni pontosan miert.(szerelonel van mar egy hete es mindent nez). Eloszor a generatort mondta nagy %-ba kicsereltuk de leverte azt is. Szoval a generator akkor nem...most a fojtoszelepre gyanakszik de meg nemtudjuk hogy mi az. Mi generwlhat ilyet amiert fulladozik az auto? (Egyenlore meg nincs semmi koltseg az auton mert visszakaptam a penzt az uj generator utan.

Audi a3 8l 1999 1.6b

Koszi a vakaszokat


2019. okt. 28. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
OMG
2019. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha sok áramot termel akkor nem áll le.. Ez az hogy kevés áramot termel..

Ott hagytad egy álló hétre a szerelőnél?? Bmeg én ilyet nem tennék! Nézze át előttem.. Pl ha generátor hiba akkor generátort cseréljen aztán kész.. De itt nem csak az a baj!! Aksit sem ártana cserélni!

És az sem biztos hogy a generátorral a baj! Lehet motorikus a baj is!

2019. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miket írsz itt.

" Először a generátort mondta nagy %-ba cseréltük de leverte azt is ".

Ezt magyarázd már el hogy mi az értelme .

Mi az hogy nagy %-ba és mi az hogy leverte ??????

2019. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy generátort nagy %-ba kicserélni, és mi ver le mit?
2019. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Te is ritka hülye egy valaki vagy,hogy még csak azt sem tudod leirni rendesen mi a gond.....nalad mondjuk már csak a "szerelő" akihez vitted nagyobb kotta.....
2019. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Eloszor a generatort mondta nagy %-ba kicsereltuk de leverte azt is"


Tehát a generátort szétszedte, nagy részét az alkatrészeinek kicserélte és újra összerakta, de annyira ügyetlen volt és leesett a földre és szétesett.


Én így értelmezem :D


Még jó hogy a generátor árát visszaadta :D Csak nehogy a folytószelep felét kicserélje és aztán leverje :D

2019. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Valamiert tul sok aramot termel a kocsi es leall?"


A többletáramot akkor vezesd rá a troli / villamos hálózatra, legalább olcsóbb lesz BKK jegy :D Máris nem fog leállni a sok áramtól a kocsi :D Nem ráz a verda? :D

2019. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!