Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért adják el az...

Az emberek miért adják el az autójukat kereskedőknek, amikor piaci áron saját maguk is eladhatnák magánszemélyeknek?

Figyelt kérdés
Nem érdekli az embereket hogy ezzel a manőverrel több 100 ezret buknak?
2019. okt. 28. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor nem őket hívogatják a orkok : Tezsvííírem mennyit engeccc a felébűl? dumával
2019. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alig 100-szor tették már fel pontosan ugyanezt a kérdést.


Nem mindenkinek van ideje, türelme, affinitása a kocsit árulni. Van akit nem zavar ha "bukik" akármennyit a kocsin, miközben a munkájával megkeres kétszer annyit.

2019. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer adtam el eddig autót, elég volt. Pont amit az első írt.

Volt, aki fél milliót akart lealkudni, volt aki hitegetett, nem jött el megnézni, miközben vártam rá a megbeszélt helyen. Sok hülye betámadja az embert, esetleg meg is ígéri, hogy megveszi és eltűnik.

Legközelebb ha eladom, nem biztos, hogy szórakozni fogok az eladással. Több száz ezernel én adnám ek, de ha kevesebbet bukok, inkább szenvedjen vele a kereskedő.

Ingatlannál is ugyanez. Lehet leveszi a díjat, de legalább nem kell foglalkoznod vele és a sok birka emberrel.

2019. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb már leírtak szinte mindent.

Ha a kereskedő embere - aki elvleg szakértő, mert ebből él - átnézte az autót, és mond rá egy árat, aláírta a szerződést, kifizette a vételárat, akkor már az is csak rá tartozik, ha a kocsi álló helyáben szétesik, amikor kilépsz a kapuján.

Ha te adod el, akkor lehet hogy fél év múlva jönnek azzal hogy tezsvírem, nem megyen a ótó, beát a mótór, trélereztetni kellett, meg a renátó aszonta, kéccázötven bele egy bontott motor, odamenyünk most a tesókkal meg az unokaöcsémmel, hogy aggyá mán bánatpízt, mert különben nagy bajod lesz.

2019. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah nyersz rajta 100 rugót. Wow! Jöhet a kokóhegy meg a luxus qrvák. Én konkrétan amennyit az autóeladással sz.rakodnék az alatt megkeresem többszörösét. Ezért dobom be egy kereskedőhöz.
2019. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, magánembernek csak úgy, ha jó ismerős, és nem mehet rá az ismeretség. Vagyis tisztában van vele, hogy nem szalonautót vesz, és hogy neked sincs röntgen szemed, nem látsz bele az autóba.
2019. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokat változott a világ, az élet, a társadalom, negatív irányba.
2019. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!