Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Lupo! Miért a...

Adavid28 kérdése:

Volkswagen Lupo! Miért a harmadikat veszi be egyes sebesség helyett? Volt valakinek hasonló problémája lupoval?

Figyelt kérdés
Van egy 2001 es,benzines Lupom. Az a problémám, h nem lehet egyesbe sebessegbe tenni, sem álló helyzetben, sem menet közben. Az össze többi sebességes gond nélkül beveszi, de az egyest hol be veszi hol nem, de inkább nem. Általában a harmadikat veszi be. Az autó szerelő 10-ből 10 szer berakja és azt mondja gyakoroljak mert nincs baja...de vezettem már sok felé autót egynél sem volt ilyen problémám. Masik autó szerelőhöz is elviszem, de érdekelne, h valaki tapasztalt e hasonlót luponal, vagy hasonló autónál és mi lett a megoldás? Nem emelhet ki rendesen a kuplung?

#Sebesség váltó egyes #Nem veszi az egyes sebesseget
2019. okt. 29. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen húzd el balra és utána előre. Ha más 10-ből 10-szer eltalálja, akkor benned van a hiba.
2019. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkellene nézni a váltó rudazatot, hogy miért és hol van kikopva vagy fellazulva benne valami.
2019. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Rendesen el van húzva balra! 4 ből egy embernek sikerült csak betenni mindig egyesbe, akkor csak nem én vagyok a béna fsz. De próbáltam már kettesbol rögtön át egyesbe az sem volt jó.
2019. okt. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!