Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te megvennéd ezeket a nevetség...

Te megvennéd ezeket a nevetséges három hengeres 900 - 1000 - 1200 köbcentis motorral szerelt autókat?

Figyelt kérdés
Oké hogy városban bőven elegendő ez a teljesítmény de főúton és főleg autópályán nem lesz ez kevés? Például megpakolt autóval egy meredek emelkedőn nem fog erőlködni ez a kis motor?
2019. okt. 29. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezres wagonr-em volt, teljesen jó volt mindenhova, bírta simán a hazai hegyeket is. Száguldozni, gyorsulni tényleg nem jó, hétköznapi igényekre teljesen.
2019. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Én biztosan nem vennék ilyen autót. Ahogy írtad, városban elmennének, de azon kívül esélytelennek tartom, hogy értelmesen lehetne velük közlekedni. A másik érv, hogy ennyire kisméretű autót nem vennék. Az első autóm egy 1.3-as Swift volt, na annál gyengébb autóba sosem fektetnék pénzt.
2019. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabályokat betartva miért ne lenne elég? Hidd el az emberek angy része tesz rá magasrol mekkora motor van az autójában ha a hétköznapi használatra elég, és nem fogyaszt sokat.
2019. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Dehogy vennék, 1,6 alatt nem vennék benzines autót, de inkább 1.9 diesel vagy nagyobb.
2019. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is simán felmentek kis kocsikkal meredek emelkedőkön meg csapatták autópályán. Egy mai autónál alapból elég nagy lóerőt kihoznak a kis motorból is.


Meg nyilván aki olyan környéken lakik, vagy a világ másik feléről jár autópályán annak kényelmesebb és praktikusabb egy nagy motorral szereltautó. ÁTlag embernek aki néha leruccam a rokonokhoz meg elmegy erre-arra kirándulni párszor annak tök felesleges lesz csak ezért nagyobb autót venni.

2019. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most a Mecsekbe egy 37kw-s Fiestával jöttem, holnap Sásd fele megyek haza, hogy végleg kiábránduljak. Szörnyű, egy Swiftet alig tudtam megelőzni, 3-ba 100 al mentem és így is vészvillogóval kellett megköszönni, hogy beengedett, hogy nem csestődtem neki a kamionnak. Én már megszoktam a 1.9 tdi-t , korábban jó volt ez a pici autó, de aki egyszer ül nagyobba, megszokja a dinamikáját. Vissza senki nem űl kis köbcentisbe. Max. ha muszáj.
2019. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem vennék, nem is vettem, és nem is fogok. 115 lóerővel dizellel tehát nyomaték is van, igaz súly is mellé azt mondom hogy ennél gyengébb autót meg csak meggyártani se szabadna mostanában.
2019. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Ford Focus: 1.0 / 3 henger / 125 le / 1200 kg. Ezzel kényelmesen autópályázol a legális tartományban.


Csak összehasonlításként:

Golf 2 / 1.6 TDI / 54 LE / 900 kg


Mi a problem?

2019. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Városi használatra igen, de ha Mosonmagyaróvár-Záhony távot kellene sűrűn megtennem, akkor nem.
2019. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy mostani Focust összehasonlítani egy 35 évvel ezelőtti Golffal nem épp reprezentatív...


Utazó, rendszeres autópályás autónak nyilván nem ilyen 3 hengere 900 köbcentis kisautót vesz az ember. Városi szaladgálónak viszont megfelelő, simán vennék ilyet.

2019. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!