Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a piros szinu SPURI adalek...

Mi a piros szinu SPURI adalek es a kek szinu SPURI uzemanyag adalek kozotti kulonbseg? Illetve mennyire hasznos ez a spuri?

Figyelt kérdés

#spuri #uzemanyag adalek
2019. okt. 30. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
dieselnél: többszöri hasznalat után kezdi kihozni a lerakodásokat, de sokan jönnek azzal, hogy akkor eltömiti a szürőt: hát-> gyakrabban kell szűrőt cserélni. INkább szűrőt mint pl magasnyomásut. Inkább télen javallott és többszöri kúra. Vagy csak prémiumot tankolni. Én prémiumot tankoltam de már közel 500 ft igy visszatértem sima gázolaj+ spuri. Eddig jó, mivel még nem volt semmi üzemanyagellátási probléma. ( lehet amúgyse lenne de tegye fel a kezét aki látott spurival adagolt dizelt egy dizel szervizbe) na mert én még nem láttam.
2021. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
ellenben spuri használata nélküli sima gázolajjal használt dizelautot mar nem egyet láttam szervizben
2021. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Marketingesünket olvashatták. :D :D
2021. aug. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!