Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Aygo vagy Suzuki Alto?!

Toyota Aygo vagy Suzuki Alto?!

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kia Picanto
2019. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, mert egy átlag magasságú ember mindegyikban szorul. Nagyon kicsi autó, ami talán egy 40 kilós nőnek való.
2019. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
40 kilós nő? wtf? Ekkora blődséget
2019. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Picantom van, 40 kilós nő, sokkal több vagyok és a 160 cmmel a legelső hosszállítási reteszben van az ülés, bőven beférne kényelmesen egy 185 cmes ember. Aygo kisebb valamivel ha jól rémlik, de szerintem ott is lehet hasonló magassággal kényelmesen ülni.


Altoban még nem ültem

2019. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*40 kgnál sokkal több vagyok
2019. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
Én egy Aygo-ba próbáltam bele magam, kényelmesen elfértem a feleségemmel. (185 cm, 125 kg, feleségem sem törékeny) Egy barátom használ Peugeot 107-et, nálam nagyobb és jól elfér benne. Nézegettem ezeket a típusokat, a Kiát is, sok teszt elolvasása és sok vélemény, tapasztalat meghallgatása után én az Aygot választanám, ill. rövidesen fogom választani, nem lebecsülve a többi típus erényeit.
2019. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a sorozat a listán volt, aygo,c1,107

Kinézetre az újabb aygo jött be nekem igazán.

2019. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Nem egy kategória...

Egyértelmű hogy aygo

2019. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!