Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sedan 1998 1.3...

Lacca17 kérdése:

Suzuki Swift Sedan 1998 1.3 GLX hifi bekötési hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan helyzetbe kerültem amiről még eddigiekben nem is hallottam, így inkább véleményt kérnék róla. Adott ez az autó típus nekem. Bele lett építve szakkönyv szerint egy 1120w-os(a papírja szerint 4x50w egyébként, ami kb egy autó rádió) végfok mélyládával és 2 hátsó hangszóróval. A mélyet ugye hídba kötötték, mivel 4 utas a végfok, a 2 hangszóró meg oldalanként. A kocsi beltér világítás kábele rá 2 hétre kiégett végig a kaszniban. Na most a kérdésem annyi mivel 3 helyről 3 féle véleményt kaptam, ki égethet egy teljesen más áramkört egy hifi mikor saját kábelezése van neki akku pólustól, és a test is saját stb? Mert egyik szerelő állítása szerint japán autóba, név szerint a hondát meg suzukit mondta, nem lehet hifit tenni mivel kiégeti a kábelezést. Szerintetek igaz vagy baromság? Mert a másik szerint egy kábel becsípődés miatt lehet, kizártnak tartja a hifit. A 3. szint úgy kizárta a hifit, és ő egy kábel törésre gondolt. Az volt a baj hogy nem vágta le a biztosítékot egyébként a beltér világítás(mivel annak a kábele égett ki) ezért égett el a vezeték végig.

2019. nov. 3. 06:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy japán autóba nem lehet berakni baromság... Persze ha megfelelő a beépítés módja. Sztem ott esetleg a beszerelésnél sérülhetett az autó gyári kötege és amiatt jöhetett létre ez a jelenség. De azért azt se felejtsük el hogy ez egy 21 éves autó egy 21éves vezetékköteggel. Tehát az is lehetséges hogy a szigetelés elöregedett, kirepedt és néhány vezeték összeér valahol. Egy szó mint száz, közvetlen az erősítő miatt nem léphet fel ez a hiba, nem okozhat ilyet.
2019. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon hasznos választ kaptam! :) korrekt és egyenes :)
2019. nov. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!