Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem kapható Suzuki...

Miért nem kapható Suzuki Swift 1. 0 Boosterjet SHVS?

Figyelt kérdés
998 köbcentis, soros turbós benzinmotor, lágy hibrid rásegítéssel. Start/stop rendszer, kulcsnélküli indítás, 112 lóerős, a végsebessége 190 km/h, városban fogyasztása 4,5 liter, országúton 4 liter, autópályán döngetve 5 liter. 0-100 km/h-ra 9,8 mp alatt gyorsul. Mindenféle érzékelő kütyükkel felszerelt.

2019. nov. 3. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a keteskedésben
2019. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ott a válasz csak annyi volt, hogy jelenleg nincs. A történethez tartozik, hogy a Swifteket már a japánok gyártják, elvitték tőlünk a gyártást.

Amit még észrevettem, hogy a suzuki.hu honlapjáról is eltűnt ez a típus. 2017-től lehetett vásárolni.

(árban sokkal jobban megérte, mint a Swift Sport, ami csak 30 lóval és plusz 20 km/h sebességgel bír többet, viszont benzinéhes, 7 litert simán elfogyaszt százon)

2019. nov. 3. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de eddig volt ugye ez a motor vitaraban meg s-crossban, most már a honlap nem írja.


[link]


Itt se írja már csak az 1.4-est, lehet megszűnik/szűnt a gyártása?

2019. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nézem a Vitarát és az S-Crosst se. Ami biztos, most Swiftben csak az 1.2-es 90 lovas dualjet motoros kapható, puha hibrides verzióval is. Itt a végsebesség 180. Ez is (a GLX) felszerelt minden kütyüvel, még az oldaltükrök is becsukódnak elektromosan, és a kedvezményes ár 4 millió 140 ezer forint.

Vagyis a turbós változat kikerült az árlistából. Várok jövő év első negyedévig, hátha mégis lesz újra turbós.

2019. nov. 3. 13:09
 5/5 Gyulusss válasza:
Nekem ilyen van. Városban 6-6,5 inkább rövid utakon, országúton meg 5 liter a fogyasztása.
2021. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!