Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 ablaktörlő meghibásodá...

Audi A3 ablaktörlő meghibásodás találkozott már vele valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Remélem tud valaki nekem segíteni. Nemrégiben vásároltam egy Audi A3 Ambiente 1.6 benzines (2000) járművet. Eddig nem is volt vele semmi probléma de most produkálta azt a problémát hogy szakadó esőben egyszer csak azt csinálta hogy kikapcsolta az ablaktörlőt (egyik alkalommal mindezt középső állásban), hiába kapcsolgattam minden irányba... nem reagált semmire.


Aztán kis idő elteltével újra rápróbáltam a kapcsolóra és már megint működött.


1) kérdésem az lenne hogy valaki találkozott-e már a hibával?

2) Mi lenne az ötletetek mivel lehet a probléma?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. nov. 4. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ablaktörlő motor kompletten cserés. Vagy vidd el valahová felujitani de az se lesz sokall olcsóbb.
2019. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Maga motor mechanikája tökéletesen üzemel (már amikor megy) én inkább valami elektronikai problémára tippelnék, hogy nem kap megfelelő jelet hogy menjen.
2019. nov. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!