Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rádió vagy az antenna lehet...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

A rádió vagy az antenna lehet a hibás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Opel Vectra 2001-es autóm, amiben van egy nagyjából korban megegyező Clarion bd359rmp autórádió.

A problémám az, hogy a Rádió 1-en jó a hang, de a Retro Rádió van hogy viszonylag tisztán, de legtöbbször recsegve hallgatható csak. Van olyan nap, hogy egész tűrhető, lehet hallgatni, de van, hogy szinte alig hallatszik az adás és inkább recseg az egész. Más autóban tökéletes a vétel.

A kérdésem, hogy mi okozhatja ezt? A rádió hibája, vagy az antenna lehet valahol megtörve (vagy nem tudom) esetleg?


Köszönöm előre is a válaszokat. :)



2019. nov. 6. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem antenna lehet a rossz. De valahonnan szerezz egyet és dugd bele , megmutatja rögtön hogy melyik a rossz.
2019. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hozzátartozik a dologhoz, hogy a külső részét nem rég cseréltem az antennának, tehát az teljesen új, Bottari márkájú, 24 cm-es (elvileg a kocsira való méret).
2019. nov. 6. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!