Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Estél/buktál/pereceltél már...

Estél/buktál/pereceltél már motorral?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra,sztorikra vagyok kíváncsi és arra,hogy milyen hatással volt rátok,változtatott-e meg bennetek valamit egy-egy baleset ép bőrrel való megúszása?
2010. júl. 18. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Há én biciglivel estem, amikor hatvannal vettem be egy kanyart, pontosan má nem emléxem, csak arra, hogy az út szélén megugrott az első kerék, és berepűltem a csallán közé, de egyből fel is keltem és tekertem tovább, mert versenyeztünk pár haverral és én messze az első voltam, így nem is látták :P
2010. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elcsúsztam. Nagy eső után az útra mosott kavicsokon meg homokon.

Kicsit sérült a motorom, de nem mentem gyorsan, úgyhogy szerencsére nagyobb baj nem lett.

Annyi változott, hoyg azóta nem nagyon merek bedőlni a homokos, kavicsos kanyarokban :-D

2010. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Aki még nem esett, az majd fog. Motorral kötelező! :D Meg se tudnám számolni a két kezemen. Enduro... :D Betonon csak 3-4 perec volt eddig, ami nem hülyéskedésből jött. Egyszer besatuztak előttem és kiment az orra, egyszer kanyarban kúszott el kavicson, egyszer rámhúzták a kormányt, egyszer meg csak simán kicsúsztam kanyarban...
2010. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Morfologus ***** válasza:
100%
Szerintem ku*va jo volt, ahogy csúszol a úton fölnézel közbe és a motor elötted csuszik az valami leirhatatlan. :) Ha esel szerintem nem fog nagyon változni a hozzáállásod, úgyis ráfogod valamire hogy megcsúsztál a sáron, kavicson, vizes volt az út, szembejött egy alacsonyan szálló méhraj stb. Szerintem. Amúgy mink sáron csúsztuk el, de komolyan :)
2010. júl. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Aki egy perec után abbahagyja a motorozást, vagy félni fog, na ő egy vérbeli punci. Van olyan lány ismerősöm is, aki elcsúszik, felkel, kiröhögi magát és go tovább. Viszont van olyan fiú is, aki nyalogatja a sebeit 1 hónapig, meg a motorját siratja, hogy jajj összekarcolódott... Amúgy a csúszó motornál van viccesebb... Amikor a nagynehezen összespórolt motor megvétel után gurul előtted 30-al bele az árokba, te ülsz a földön, mert sok volt a keróból... :D De csak röhögtem! :D
2010. júl. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3 éve motorozok de szerencsére egyszer se estem még motorral. Ha esnék akkor se adnám el a motort, az más dolog hogy anyámék adnák el miközben a kórházban vagyok.
2010. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam olyanról aki segédmotoros rutinvizsgán esett el.:D

Szőke nő volt mellesleg.:D

2010. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sokszor, de pár éve nagyon szétment a vállam ráestem és leszakadt a kulcs csontom. Azóta is furcsán áll :D
2010. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
egyszer körforgalomban kijött elém egy kocsi és becsusszantam alá. miután felkapartam a motort és közöltem a vezetővel hogy kvanagy balfék szinte mosolyogva távoztam mert a motoron lett 1 karist kb de a kocsi oldala bezúzódott rendesen ;D
2010. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nem:D
2010. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!