Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Estél/buktál/pereceltél már...

Estél/buktál/pereceltél már motorral?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra,sztorikra vagyok kíváncsi és arra,hogy milyen hatással volt rátok,változtatott-e meg bennetek valamit egy-egy baleset ép bőrrel való megúszása?
2010. júl. 18. 00:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én csak 4éve motorozok azóta nem estem (hála). Tartom is magam ehhez!!


17f

2010. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A múlt héten estem. Egy darázzsal viaskodtam, és mire felnéztem jött a szegély. Azóta kétszer ültem motoron (nem használom túl sűrűn), van bennem félelem, kanyarokat lassabban veszem, de biztos vagyok benne, hogy elmúlik.


Egyébként maga az esés az esés pillanatában egyáltalán nem fáj - amíg az adrenalinszint megvan, azt se érzed hol sérültél meg.

2010. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyszer estem, Simsonnal, akkor a kipu könyök ért le, aztán még 2x majdnem volt perec, de azért, mert poros volt az út, aztán pedig felezővonalra mentem, mikor döntöttem, kicsit meglepődtem, de visszajött a hátulja szerencsére.

Nem is lett volna jó érzés a város közepén takarni egyet. :D

2010. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én még 10-12 évesen megtanultam a gravitáció és a centrifugális erőt... Bringával olyanokat pereceltem, hogy nem egyszer majdnem ott maradtam... Konkrét eset, hogy 2cm-el az ütőerem mellett sikerült csinálni egy 4cm mély sebet... De ezek gyerekkori baromságok... Kavicsot úton én is pereceltem már... haver zsír új BMX-ével.. legalább felavattam neki xD Azóta motorral lényegesen óvatosabban megyek... Motorral eddig csak télen sikerült 30cm-es hóban mikor az előttem haladó SUZUKIS... mindig a suzukisokkal van a baj... satuzott egyet én meg nem tudtam megállni sem és lemenni az útról sem.. így hát sikerült eltaknyolni, de akkor nem lett semmi gond.
2010. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most ugye csak viccelsz....:D Endurozom.....:D Itt motorozásonként a legalább 2 darab feldőlés/eldőlés/felborulás/feljáró tetején túl sok gázzal motorelengedése kötelező.:D
2010. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az enduros vagyok: És hogy mi változik? Hát...a motoromon az idomok egymással bezárt szöge:D Hála istennek komolyat még nem estem,törés nem volt ehhez igyekszem tartani magam.
2010. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

:D Én is rengeteget... bár az utóbbi 1-2 évben szinte semennyit... várok a nagy visszatérésre:D

A leg"viccesebb" amúgy az volt, amikor kb 3 éve a közeli tónál pancsoltunk jópáran... és kijöttem a vízből gondolván emgyek boltba.. felültem, vmiért megálltam és álló helyzetben eldőltem, mert vizes volt a fű és kicsúszott a lábam... felállítoma motort semmi baja... jéé nézem letört a fékkar... ránézek a térddemre onnan figyel kifelé:D még most is itt a heg a térdemen :) Télen jó vle villogni, mert a hidegben tiszta lila színű lesz:D

19/f

2010. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
1 volt, egy éve motorozom, elsőbbségem volt, figyelt a macisajt a jobbról érkezőre, és erre kijön elém (Ford transit), első-hátsó fék satu, motor jobbra ki alólam, orrelemből kitört egy 10 centis darab. A vezető nézett, kicsit (dehogy kicsit) ittasan... kurv@anyáztam egyet neki úgy ahogy azt illik, jó hangosan kiartikulálva, amire kiszállt, de én addigra csőgázzal elmentem :D változás? Mivel nem az én hibám volt, semmi.
2010. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!