Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift III 2006 mikor...

Suzuki Swift III 2006 mikor kell vezérlést cserélni?

Figyelt kérdés
ennek láncos vagy szijas a vezérlése? hány év? vagy km az előirtja? könyve sajnos nincs meg. 138.000 km van benne nem tudom volt e cserélve.

2019. nov. 7. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Soha nem kell cserélni. Az M13A motor vezérműlánca élettartamra van szánva (ugye, mennyire szar a Suzuki....)

Százezrenként érdemes ellenőriztetni a szelepházagot. Vigyázat, nem lehet állítani, csak a hézagolópogácsák cseréjével.

2019. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2019. nov. 7. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

#1 tré ám! Én mindik leelözöm a buzukikat a bmwmel (316 +csip meg b@xatós audio meg ha ke 7 szeméjt is elviszek)


Amúgy, láncos az összes újabb Swift. :)

2019. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük!

Íme, egy BMW-s, aki folyamatos önigazolásra kényszerül, hogy miért vette azt, amit. És folyamatos bizonyítási kényszerben szenved, hogy bizonygassa, jobb a BMW-je mint a Suzuki.

Sajnos a való életben is gyakran látom a fajtáját: arany kutyalánc a nyakban, nagy zene, a fél Homasita rajta az autón, és közben lenézi az embert. Csak a kasszánál kicsit vicces, hogy én tele tudom tankolni, és kiderül ő meg háromezeré' tankol, de szó szerint csepegtetve az utolsó decit, nehogy 2999 legyen a kijelzőn.

2019. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 essel egyet értek.
2019. nov. 7. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nyomorult életetek lehet ha ennyire nem esik le a szarkazmus.
2019. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a nyomorult az te vagy a nem kérdéshez tartozó szrokat tartsd magadban
2019. nov. 7. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Na mit mondtam! :DD
2019. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!