Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G Astra 1.4-es, vagy 1.6-os...

G Astra 1.4-es, vagy 1.6-os motorral érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ecotec vagy twinport?
2019. nov. 10. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

1.6-tal inkább


De mondjuk én alapból nem vennék Opelt! Nézz inkább Japánt vagy Koreait, sokkal megbízhatóbbak!

2019. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindenképpen 1.6 vagy annál nagyobb. Azért nem olyan kicsi autóról van szó, az 1.4 es motor fogyasztásra ugyan annyit produkálna mint az 1.6 mivel erőlködne ráadásul lomha is. 1.6 16v nél kisebbet elkerülném, ha kicsit sportosabban vezetnél vagy kell az erő előzésnél a 2.0 16v motort ajánlom de van 1.8 is ami a kettő közt van az se rossz választás.
2019. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1.4-es és 1.8-as volt, Ecotec.

Az olajat egyik sem ette, néhány 1.6-os volt hajlamos rá.

Ha nem pályázol sokat elég az 1.4, előzni is lehet csak pörgetni kell. A fogyasztása pályán 115-120 között 6.5 liter, városban 7-7.5.

Az 1.8-as erősebb, de egy kicsivel többet fogyaszt. Problémám egyikkel sem volt soha.

2019. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt mind a 2, szerintem többé-kevésbé mindegy. Az 1.6 kicsit jobban megy, de nincs egetverő különbség (igaz, fogyasztásban sem).


Akkor vegyél 1.6-ost ha sokat pályázol vagy sokat mész jól megpakolt autóval vagy 3-4 emberrel.

2019. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazabol pont azon gondolkoztam, hogy szamomra valoszinuleg elegendo lenne az 1.4-es, hatchback kivitelhez csak nem lehet olyan gyengye, vagy megis? Tovabba jelentosebb kulonbseg a twinport es az ecotec kozott? Ti melyiket javasoljatok?
2019. nov. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!