Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BYD elektromos autók után...

A BYD elektromos autók után nézelődtem és megtetszett a BYD Song nevű kocsi, de sohol nem találtam árat és olyan oldalt sem, ahol valamilyen úton meglehetne rendelni. Tudtok nekem valami infót ezekkel az elektromos autókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A BYD elektromos autók után nézelődtem és megtetszett a BYD Song nevű kocsi, de sohol nem találtam árat és olyan oldalt sem, ahol valamilyen úton meglehetne rendelni. Valaki tud nekem valami infót ezekkel az elektromos autókkal kapcsolatban?

2019. nov. 10. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mert még nem forgalmazzák európában sem.

De azt irják hogy hamarosan eláraszják vele, a fél világot.

2019. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a kis kommentet. Próbáltam nem csak magyar és angol weblapokat felkeresni, de olyan mintha ez direkt lenne elrejtve a magyarok elől. Igazából nagyon információt sem lehet találni a céggel kapcsolatban.

Én nem vagyok nagyon ilyen összeesküvésen elmélkedő típus, de most megfordult a fejemben, hogy direkt zárják el ezeket az információkat előlünk, hogy esélyünk se legyen olcsóbban és jobban működő külföldről vásárolt elektromos kocsit vásárólni.

2019. nov. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!