Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani nekem motort?

Tudtok ajánlani nekem motort?

Figyelt kérdés

Tehát teljesen kezdőként A2 es jogosítvánnyal milyen motort tudnátok ajánlani? Vannak elképzelések mint pl a yamaha mt03 660-as blokkal. Vagy aprilia pegaso strada 650, ugya. Ezzel a blokkal, vagy egy xt660, bár az xt már túl magas. 180 cm alatt vagyok kicsivel. Rutin nélkül az magas nekem.

Viszont ez a 45-48 ló ez jó lenne, de 1 milió körül vannak ezek a motorok. Jobb lenne valami kicsivel olcsóbb kategória is ehhez az A2 jogsihoz. De nem találok semmi értelmeset. Tudtok valamit? 500-600-700 as árkategóriában?


2019. nov. 10. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj, de teljesen kezdőként elég egy 50-es robogó és vagy két évig gyakorolni kellene.
2019. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lényeg az volna, hogy milyen célra kell?


Az előző szerintem butaságot beszél, 50 cc még városi ingázásra is kényelmetlen, legtöbb esetben kevés. Kezdőként a ideális köbcenti valahol 200-400 között van. 20 LE fölött, hogy városon kívül tudd tartani a sebességkorlátot, még emelkedő esetén, viszont 40 alatt, hogy a hibázásaid kevésbé rúgjanak seggbe. Én 14 LE-vel kezdtem, de gyakran felesleges veszélynek voltam így kitéve, amikor valaki 90-nél 3 méterre jön a valagamba. Viszont ha egyből 48 LE-vel kezdtem volna, tuti estem volna, vagy lett volna balesetem. Kezdőként az ember szokott hibázni mindenben, így motorozásban is. YBR250, CBF250, CBR250, Ninja 250, V-strom 250, Versys 300. Ezeken mind elférsz és maximalizálod a balesetmentes kezdés lehetőségét. Autóknál fürgébbek, sebességkorlátokat kényelmesen tudják tartani, de cserébe könnyűek, meg tudod őket szokni, kevésbé érzékenyek a sztenderd kezdő hibákra.

2019. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!