Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik lenne...

Első autónak melyik lenne jobb:Opel Omega B vagy C 2.5td (BMW motoros) vagy Audi 80 1.9tdi vagy Audi A4 1.9tdi?

Figyelt kérdés
Ezek közül melyik lenne a jobb,nem vagánykodni akarok,de ezek az audik tetszenek is,és mivel az 1.9tdi Volkswagen motor,és nagyon megbízható,keveset fogyaszt azért gondoltam azt,az egyik ismerősömnek pedig opel omega b van ezzel a motorral,ő azt mondta hogy mikor 80-azik 6 liter elég neki,és mivel nekem arra kellene hogy reggel elmenjek iskolába délután pedig haza nekem arra elég lenne a 80km/h(kb napi 60km)Tudom hogy könnyen hengerfejes lesz meg imád mindenütt szivárogni az olaj/gázolaj de ő azt mondta hogy ha rendben van és nem nyomja neki akkor meghálálja!

2019. nov. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül inkább egy A4. Kevésbé rohad és elég kényelmes.
2019. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A4


Az Omegát messziről kerüld el :D

2019. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Omega?

Így van, iskolába járáshoz nincs is jobb választás, mint egy kivénhedt, üresen is 1600 kilós, 2500 köbcentis rozsdaboglya. A 6 literhez nyugodtan hozzáadhatsz 2 litert, mert 30 km alatt épphogy bemelegszik. Meg nyilván azért vennél 130 LE-s autót, hogy a külső sávban 80-nal vánszorogj.


Meg amúgy viszed a családot is az iskolába vagy miért ekkora autókat nézegetsz?

Szerintem egy Polo vagy egy Golf bőven elég lenne neked. Mindkettő kapható a hőn áhított 1.9 TDI-vel. Bár ha 80-nál úgysem mész többet, akkor nyugodtan választhatod az SDI-t is.

2019. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért az ekkorákat nézem mert alapból én is nagy vagyok,meg van mikor édesapám használná,a kollègáit vinné,ő azt mondta hogy én döntök melyik autót választom!
2019. nov. 11. 06:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Iskolába járáshoz Omega meg A4, de nem is menőzni kell ám:)

Ezt nem írtad volna le, semmi gond nem lett volna


Egyébként A4

2019. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:

Egyik jobb mint a masik.....de ha megis a kisebbik szarba akarsz belenyulni akkor legyen az audi.......

Non plus ultra szarba nyulashoz meg ott az omega.....

2019. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!