Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilla pegaso 650 vélemények?

Aprilla pegaso 650 vélemények?

Figyelt kérdés

A2 és jogsim van, kawa ér 5 ost akartam venni, de magassagom miatt ez kényelmesebb lenne. Viszont feltűnt az, higy nagyon olcsók. Miért?

Egy 2004 és 1500 euró.

Mennyire strapabíró gépek?


2019. nov. 11. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért olyan olcsó, mert elektronikával lehetnek gondok. Én is hasonló cipőben jártam pár éve, mint most te. Akárhova fordultam, akárkitől kérdeztem, főleg negatívat hallottam a Pegasokról. Végül Suzuki XF650-est vettem, nagyon hasonló a kettő, csak a suzuki a rossz nyelvek szerint megbízhatóbb. 1998-ast vettem és soha semmi gond nem volt vele, miután az előző tulaj trehányságát helyre tettem. Azóta se hallottam igazán pozitív véleményt a Pegasoról, habár egyik tulajjal beszéltem, neki nem volt semmi komolyabb baja a sajátjával. Ha még ilyesmi kell, akkor ott a Kawasaki KLR650 meg KLE500, esetleg Honda Dominator.
2019. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olasz motort nem szabad venni, csak japánt.
2019. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elektronikával lehetnek gondok... :DD

Ezt a lúzert. Azt se tudja mit beszél.


A pegasok rotax blokkja nem egy tartós konstrukció. 1 henger 4 szelep 2 karbi. Foglalkozós. Ezért olyan olcsók.

2019. nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!