Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 2002 16v motorfék...

Suzuki swift 2002 16v motorféknél mitől rángat 2000 fordulat alatt? 1500 alá nem esik vissza a fordulat. Üresben alapjárat ok. Bakok rendben.

Figyelt kérdés
Suzuki swift2002 16v 1-es fokozatban motorféknél a fordulatot simán leengedi a 2000ig, csak a motorfék-hatás érvényesül, de 2000 alatt az autó rángat nagyon erősen szinte szétszakad, és 1500 alá nem esik vissza a fordulat, folyamatosan tartja az 1500 at és intenzíven rángat. Más sebességi fokozatban is ezt csinálja, de ott nem ennyire erősen érezni. Kèrdésem az lenne, hogy mi okozhatja? (Motortartó, billenésgátló bakok rendben, üresben az alapjárat visszaesik normálra, és tartja) Olyan mintha 2000 től visszafele kapna, , darabonként" üzemanyagot

2019. nov. 11. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alapjárati fordulatszám mennyi?

Ha 1500, akkor nem csoda hogy rángat.

Na és 1. fokozatban mit akarsz motorfékezni, ilyen nincs is.

2019. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Mint írtam,üresben az alapjárati fordulatszám visszaesik normál tartományba,(750-800 /min),

Eddig,ha elvettem a gázról a lábam és mondjuk araszolni kellett,meg tudtam tenni alapjáraton,most viszont nem esik vissza 1000 köré a fordulat,hanem 1500 és 2000 közt tartja,és rángat az autó

2019. nov. 11. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitisztítani az EGR-szelepet, az szokott ilyeneket produkálni.
2020. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!