Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a kocsik is rohadnak?

Ezek a kocsik is rohadnak?

Figyelt kérdés
Sok felől hallottam hogy az első generációs mazda 6-osok rozsdásodnak. Ez egy 2009-es modellre mennyire lehet igaz?

2019. nov. 11. 21:53
 1/5 anonim válasza:
Nagyban függ attól mennyire van megvigyázva,karbantartva.Fateromnak egy 2004-es modellje van és a kortársaihoz képest alig rozsdás.De egy 10 éves japán autó normális körülmények között tartva nem nagyon rozsdázik vagy egyáltalán nem de ez sok mindentől függ.
2019. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009-es modell már a 2. generáció, ezek nem nagyon szoktak rozsdásodni.
2019. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
31%
A mazdának a mai napig nem megy ez az alavaz meg üregvédelem,meg ez az egesz galvanizalas.......nemnreg volt a totalcar-on egy cikk,hogy az újonnan szalonbol kihozott fel eves mazda alja úgy néz ki hogy az valami tragédia!Ebbol a szempontbol amugy eleg erősen valtozo a gyartasi minoseg a mazdanal mert valaki esküszik rá,mert az ő 10eves xyz modelljén még csak egy rozsda pötty sincs(mondjuk ezeket fenntartasokkal kezelném)masnak meg eddigre szétporlad az egesz alváza......
2019. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A mazdának a mai napig nem megy ez az alavaz meg üregvédelem,meg ez az egesz galvanizalas"


Vagy 8-10 évvel le vagy maradva. Körülbelül 8-10 éve nem rohadnak a Mazdák sem. Nekem egy 6 éves Mazda 2-esem van, semmi baja nincs a világon. Egy 2009-es modell viszont határeset, van rá esély, hogy azon van rozsda. De ha most veszel újonnan egy Mazdát, azzal 10 évig semmi gond nem lesz garantáltan. Főleg rozsdás nem lesz, mert az újakra 15 év rozsda elleni garanciát adnak. Úgyhogy jó reggelt! Tudom, hogy Magyarország le van maradva 20 évvel, de ettől függetlenül lehet nézni angol és német teszteket, fórumokat olvasni és akkor rögtön lehet konstatálni, hogy csak a magyarok vannak lemaradva a rozsdás Mazda témánál. Én Ausztriában élek, ilyet mondasz, hogy rozsdás Mazda és ősembernek hisznek.

2019. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:

Akkor tessek 10éve lemaradt kolléga......


[link]


Egyebkent meg pont hogy ausztriaban rohad még úgy minden(nem csak a mazda,de azok főleg)mint sehoo mashol tekintve ,hogy ott télen valami éktelen sózás van,aminek az összetétele is más és tényleg széteszi az ottani autókat!


Illetve még a témához:

[link]

2019. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!