Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlatos venni...

Milyen autót ajánlatos venni 400 ezer ft max keret környékén?

Figyelt kérdés

Nissan Almera

Toyota Corolla

Hyundai a accent

Opel Astra G (de csak az 1.6 os)


Ezek a típusok amik szimpatikusak. De az asztra már nem annyira szinpi a lista végén.


Mit ajánlotok? Fő az hogy hosszú távon olcso legyen. Mire érdemes figyelni? Esetleg melyik motort érdemes kerülni az ajánlott típusból ?


2019. nov. 14. 12:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez csak a kocsi keret(400 ezer ft) átírás + biztosítás meg alap karbantartásra is van félre rakva
2019. nov. 14. 12:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél susukit
2019. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
Max 4kiloert olyan kocsot kell venni ami még nincsen menthetetlenül szétrohadva es legalabb masfél év műszaki van rajta....ezen kivul mas elvarasod nem nagyon kell legyen.......ezeknek a keleti gépeknek meg ennyiert valoszinüleg nem lesz már alja,opelből meg maximim astrának látszó tárgy van ennyiert......
2019. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Corollat vegyél!


De nagyon meg kell nézni hogy mit veszel mert ennyi pénzért csak hulladékok vannak!


Vigyél magaddal szerelőt és nézesd át vele mielőtt megveszed!

2019. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha az a fő célod, hogy hosszútávon minél olcsóbb legyen akkor vegyél Suzuki Swiftet. Ennyi pénzből már egész korrekt példányokat lehet venni. Én a 3 swiftet ajánlom ('93-'04), a 2 swiftek már nagyon rohadnak, de ha találsz szépet, akkor olcsóbban is kijöhetsz 400-nál.


A rozsdára nagyon figyelj, küszöbök, alváz (különösen a futómű bekötési pontjai), sárvédők.


400-ból lehet venni N15-os Almerát és E110-es Corollát is, ezek is megbízható, jó autók, de ennyiért a kínálat aljáról, közepéből tudsz válogatni csak.


Nyilván, ha 400-ad van autóra, akkor ne 400 legyen a vételár, mert vásárlás után érdemes kicserélni az olajat, szűröket vezérlést stb. és vásárlás után derülhetnek ki nagyobb összegű hibák is.

2019. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
400-ért felejtsd el ezeket az autókat . Keress hozzá még pénzt
2019. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tessék:


Találtam neked Corollat, éppen belefér a keretedbe!


[link]

2019. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem E11-es Corollám van már vagy 6 éve. Ha ennyiért kellene vennem akkor biztosan ugyanilyet vennék csak 5 ajtósat vagy kombit. Előtte Fiatom volt és arra mindig költeni kellett erre szinte csak a következőket. Nem csalódsz benne!
2019. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2000 évekbe gyártót modelekre gondoltam ott vannak szép állapotúak még nem Kaptam választ a kérdésemre. Enyi pénzből nyilván nem új autót akar venni az ember
2019. nov. 15. 06:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó G astraert inkabb tobbet kernek.

Egy corolla jo valasztas lehet.

En ennyibol egy Toyota Carinat vennek, megbízható autó, kimegy a vilagbol, de rozsdara figyelni kell.

2019. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!