Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy jobb világban mindenki...

Egy jobb világban mindenki BMW-vel és Mercivel járna?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szomszédnak van egy 15 éves bmwje, nekem meg egy vadi új Corollám/Astrám/Focusom..., akkor ő jobb világban él? Persze autók, motorok kategóriában vagyunk, de szerintem nem az az ismérve egy jobb világnak, hogy mindenkinek drága kocsija van.
2019. nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem él jobb világban, de ha jó állapotban van a 15 éves BMW-je, akkor valószínűleg kényelmesebb, szebb autóval jár, mint egy új Corolla. Nem is értem, miért úgy reklámozzák, hogy a legnagyobb példányszámban eladott autó. Persze, biztos jó, de annyira lerí róla, hogy tömegtermék...
2019. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy 20+ milliós autónál sose beszélhetünk jobb világról, akinek futja magára az autóra, és ledobja róla a gyári felniket hogy lecserélje egy 18-19"es méretre, mellé komoly abroncsokkal, annak mindegy hogy Kievben, Mumbaiban, vagy Budapesten lakik.


Én 200ezres fizetés mellett nem foglalkozom ilyen autókkal amiknek az árán inkább házat vennék, hisz minek? Olyan "jobb" sosem lesz a világ hogy targoncásként vagy alkalmazottként annyit keressek amiből ezeknek a márkáknak a tetejéből választhatnék.


Ezek az autók egyébként is egy "komolyabb, zűrösebb" ember számára belépő szint, lehet itt Európában, Nyugaton hasra esnek egy 7-es bmw-től, de látni olyan bűnbandákat akik Porsche-val, Maserati-val kezdik.

2019. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es, bár én elfogult vagyok, mivel áll a garázsban egy 2 hónapos Corolla, de nem hinném, hogy egy 15 éves bmw szebb, kényelmesebb lenne, mint ez, esetleg a 7-es széria, de a 3-as, 5-ös nem valószínű ilyen korban. Viszont megmondom őszintén bmw-ben még nem ültem.
2019. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Én Audival járnék, ahogy most is!
2019. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!