Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autot lehet részletre...

Használt autot lehet részletre (hitelre) venni?

Figyelt kérdés

Középkategóriás kocsit vennék részletre,de inkább ilyen 2-4 éveset,semmiképp sem szalonos zsír újat mert annak sok értelme nincs,van lehetőség nem teljesen új,hanem "viszonylag új" kocsit is részletre venni?

És ha igen akkor milyen módon?

Csak kereskedőtől,vagy magánszemélytől is?

Előre is köszi a válaszokat!



2019. nov. 14. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kereskedőtől lehet, magánszeméllyel nem kötnék ilyenre szerződést...
2019. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedő még intézi is a hitelt. Magánszemélynél max úgy, hogy te elintézed a bankban, a banknak fizeted vissza, ő pedig egyben megkapja az összeget. Olyanba én se mennék bele, hogy idejön valaki mondjuk egy 4M ft-os autóért, és azt mondja tessék itt van 2M, a többit meg majd utalgatom. Tudom szemét alak vagyok és kicsi rá az esély, de mi van ha tegyük fel összetöri a kocsit és azt mondja, hogy bocs tesó, de nincs kocsim, nem is fizetek tovább. Akkor aztán futhatok majd a saját pénzemért. Az előző kocsinkat is úgy adtuk el, hogy az illető intézte magának a hitelt, nekünk pedig átutalta a teljes összeget. Innentől kezdve azt csinál a kocsival, amit akar, nyugodtan alszom, nem kell a pénz után menni.
2019. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs akadálya. A részleteket nem tudom, mert még soha nem volt hitelem, de bemész egy szimpatikus bankba és elmondják. Az hogy meghallgatod, nem kötelez semmire. Sőt több bankba menj el, hogy össze tudd hasonlítani a feltételeket!

Legrosszabb esetben szabad felhasználású hitelt veszel fel (mondjuk erre általában magasabb a kamat), amit arra költesz, Amire akarod. A banktól megkapod a pénzt a bankszámládra. Azt odaadod a kereskedőnek vagy a magánszemélynek (teljesen mindegy). Elhozod az autót, a részleteket pedig fizeted a bank felé.

2019. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet persze, bármelyik bank honlapján meg tudod nézni az ide vágó kalkulátorokban milyen feltételekkel.

Én is így vettem, magánszemélytől

2019. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!