Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Fél év alatt meglehet szerezni egy jogosítványt?

Ha minden elsőre sikerül és gördülékenyen megy.

Keress kérdéseket hasonló témákban: autó, kocsi, motor, jogosítvány, közlekedés

nov. 16. 23:42  Privát üzenet  

A válaszok
Meg. Akkor is, ha valami csak másodjára sikerül. Nekem 5 hónap volt, és a második forgalmin mentem át.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont nov. 16. 23:46 Privát üzenet
Nekem 3,5 hónap volt, úgyhogy meg lehet szerezni.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont nov. 17. 00:17 Privát üzenet
hm... ha rendesen csinálja meg. ha feketén, akkor meg pláne :D

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont nov. 17. 11:33 Privát üzenet
Nekem is fél év volt. 2015 Novemberben kezdtem el, 2016 Május 2.-án már hozta a postát a kis plasztik kártyát! :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont nov. 17. 22:33 Privát üzenet
mi a jó büdös franc tartott nektek ez 6 hónapig :-O

# 5/9Időpont nov. 18. 18:26 Privát üzenet
Egyszerű. Valakinek suli, valakinek munka. :) Nekem speciel suli végett tartott eddig. :D Hétköznap nem tudtam eljárni, nagyon ritka volt, inkább mindig csak hétvégén. Ennyi. :P :D Mondjuk ha kiszámolod hogy csak hétvégente mentem, akkor sem olyan rossz arány. :D Írásbeli vizsga napja előtt már nálam volt a jogsi, tehát elballagtam, és rá 2 napra jött is. Szóval pont jól jött ki. A vizsgákra már kocsival mentem természetesen. :D

# 6/9Időpont nov. 18. 19:44 Privát üzenet
Ahol lakom a legrosszabb oktatóhoz bekerülni 4 hónap, de én jóhoz akartam menni szóval csak a kresz és a gyakorlati órák közötti idő 7 hónap volt. De cserébe rá 3 hétre a kezembe volt a rózsaszín kártya.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont nov. 18. 21:08 Privát üzenet
Utolsó előtti vagyok! Én elintéztem egy hétfői nap az okmányirodát... Csütörtök délelőtt hozta a postás a jogosítványomat! :D

# 8/9Időpont nov. 19. 01:36 Privát üzenet
en is munka mellett csinaltam de akkor is megvolt 3 honap alatt es reszletekben fizettem.

# 9/9Időpont nov. 19. 06:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet valóban gyorsan szerezni jogosítványt? Bovebben lent
Lehet úgy jogosítványt szerezni, hogy csak vizsgázni megyek?
Van köztetek olyan aki Németországban él de haza járt Magyarországra jogosítványt szerezni?
Mennyire nehéz 0 motoros tapasztalattal és B-s jogsival A1-es jogosítványt szerezni?
Lehet C kategóriás jogosítványt ingyen szerezni?
Hány éves kortól lehet motorra jogosítványt szerezni? Milyen típusú jogosítványt kell megszereznem, hogy egy szimpla sportmotort vezethessek?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!