Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet valóban gyorsan...

Hol lehet valóban gyorsan szerezni jogosítványt? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Probaltam a neten keresgelni es vannak ahol ugy hirdetik magukat, hogy 5 het alatt megvan de aztan kiderul kommentekbol meg aprobetukbol hogy megsincs igy. Ha esetleg tud valaki olyat ami akár dragabb is de gyors, legyszi irja meg. Koszonom szépen.

2019. nov. 15. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért ez függ attól is, hogy mennyire van hozzá érzéked. Van akinek megvan 35 óra után, de van akinek még a 70 is kevés..


Mégis mennyi idő alatt akarod megszerezni?

2019. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármelyiknél!


HA, ki tudod fizetni az oktatót. És HA, ráérsz mindennap menni.

2019. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Rosszul tettem fel a kérdést. A lenyeg hogy olyan isokalt szeretnék ahol nem kell heteket/honapokat varni hogy levezethessek par órát.


#2 Mindenhol azt hallom hogy nincs eleg oktato, ezert eleg idejuk sem. Csak abban bizom hogy esetleg van valami dragabb iskola ahol gyorsabban le lehet tenni.

2019. nov. 15. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én a LikeDrivenál tanultam, a kresz vizsga után kicsit több mint 3 hetet vártam az első órára, úgy, hogy sikerült kiválasztanom a legelfoglaltabb oktatót :) minden héten 3szor mentem vezetni :)

2019. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen a tippet :)
2019. nov. 15. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs "csoda iskola" meg "csoda jogosítványszerzés". Főleg, hogy előre totál nem lehet megmondani, kinek hogy fog menni.
2019. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így igaz, kevés az oktató, sok a tanuló. Sikeres kresz vizsga után, több hetet vagy akár hónapokat is kell várni, hogy valaki elkezdhessen vezetni. Az alap oktatás nálunk az, hogy egy héten 2-szer megy a tanuló 2 órát, vagyis heti 4 órára vállalja be az oktató a tanulóit. Vannak iskolák, akik ígérnek gyorsított vezetést emelt óradíjjal, de azt hogy ez hány heti alkalomszor hány órát jelent, azt iskola válogatja...Ne a neten akard kideríteni, érdeklődj több suliban személyesen.

Vizsgaidőpontot se egyik napról a másikra kap az ember, hát ha még bukik is, akkor ott hetek is eltelhetnek, szóval azon túl, hogy milyenek a képességeid rövid időn belül felkészülni a vizsgára, ilyenekre is számolni kell, mert plusz idő.

2019. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem "csoda iskolat" keresek... Olyan, esetleg létező iskolát, ami drágább, mint egy "normal" iskola, de cserébe biztosítanak vezetési lehetőséget. Csak egy példa. A nővérem volt hogy 3 honap alatt 4 orat vezethetett mert nem volt hely.. Na ezt nem szeretném.
2019. nov. 16. 00:36
 9/10 anonim válasza:
3 hónap alatt 4 óra az tényleg szélsőséges példa, átlagban heti 1-2 órát minden oktatónak el kell vállalnia. De van olyan oktató is aki szimplán sz*rik bele és késik, vagy el sem jön az órára ott már nem az van hogy túl zsúfolt a napi rendje :D
2019. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Attól függ melyik városban szeretnéd. Nálunk van ilyen gyorsított lehetőség. Egy ismerős kislány Júliusban 4 hét alatt végzett. Viszont kb áprilisban bejelentkezett az oktatóhoz, még jóval a kresz vizsga előtt, mert külföldön él és csak a jogsi miatt jött haza nyárra. Szóval, ha mindegy a város, akkor mondom mi a helyzet, viszont nem garantálom, hogy ha most jelentkezel, nem kell 3-4 hónapot várni az oktatóra. Ha meg annyit kell, akkor nincs értelme gyorsítottra menni, mert annyi idő alatt meg is szerezheted akár, viszont nem biztos, hogy az a jó oktató, aki azonnal tud fogadni.

Én speciel 4 hónapot vártam, mire elkezdhettem vezetni, november 15-én. Tele volt az oktató. Még most is van 6 vizsgázója, még az előző negyedévből. Viszont egy percet sem bánok a várakozásból. 11 órát vezettem még csak vele, de a 9. órán már nagyon jól ment, úgy, hogy teljesen 0-ról indultam. Most a vizsgázók érdekében múlt héten csak 1 órát vezettem, előtte héten csak kettőt. Mivel én csak 1 órákat megyek, így nem lesz olyan gyors, de nem is lóverseny. Viszont azt már most tudom, hogy így 11 órával a hátam mögött a youtube-on nézegetve a tanuló vezetős videókat, háááát, sokszor fogtam a fejem. Jó én sem vagyok hibátlan. Na, de hogy a vizsga előtt álló srác, nem nézelődik, csak meredten bámul ki az ablakon... Arról nem is beszélve, hogy a zebránál egyik sem lassít. Nekem úgy tanítják, hogy ha nincs gyalogos, csak lassítsak, ha van, értelem szerűen álljak meg. A kormányfogása némelyiknek katasztrófális.... Hogy engedi az oktató? Oké, hogy laza 17-20 éves srácok, de akkor is. A másik, hogy kikanyarodik és egyből vált 2-be.... Nekem úgy tanítják, hogy kikanyarodok 1-esben, aztán gázzal felviszem kb 18 km/h-ra, aztán rakom a kettest. Mondjuk én dízelesen tanulok. A videóban lehet, hogy nem dízelesen tanulnak és akkor lehet, hogy így kell. Oké, hogy fiatalok vagyunk és lazák, de nézelődjünk emberek..... Volt egy kb 30-as csaj a videóban, na ő bezzeg nézelődött... Bocsánat, de 32 éves fejjel, mazsolaként nem értem, hogy hogy engedik az ilyeneket vizsgára? :)

2019. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!