Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépkocsi regisztrációs matrica...

Gépkocsi regisztrációs matrica, lehet e pótoltatni?

Figyelt kérdés
Elveszett a szélvédőre ragasztható matrica (a rendszám nemrég lett újragyártatva). Ilyen esetben mi a teendő?
2019. nov. 18. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kormányablak
2019. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bemész a kormányablakba és 2-3 hét alatt gyártanak újat.

Viszont szükséges hozzá a sérült matrica is.

Ha ez nincs meg, akkor újra kell rendszámozni az autót.


Tehát 1550 Ft az új matrica és 12.300 Ft a két új rendszámtábla. Bemész, fizetsz, 2-3 hét múlva mehetsz az újért, a régit be kell vinni (már ami megvan)

2019. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, de addig amíg nincs kész az új, de ugye matrica sincs a szélvédőn, lehet közlekedni?
2019. nov. 19. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapsz róla papírt hogy folyamatban van
2019. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kértem új rendszámot, uj forgalmival, uj matricával. Biztosítót felhívtam hogy változott a forgalmi és a rendszám. Azt mondták, emailben küldjem el a forgalmi másolatát es a kötvényszámot. Elküldtem. Így használhatom az autót? (Biztosító azt mondta igen) csak azt nem értem, ha igazoltat a rendőr, es a bizti a régi rendszámra szól, de ugye már az új van fent, akkor mivan?
2019. nov. 21. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy ott van nálad a papír, hogy folyamatban van a rendszámcsere
2019. nov. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Helyben azonnal kiadták az uj rendszámokat. Papirt csak annyit kaptam, ami igazolja hogy kifizettem. Az nincs rajta hogy miről mire cserélték.
2019. nov. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!