Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » JSD rendszámú autóm szélvédőjé...

JSD rendszámú autóm szélvédőjén nincs regisztrációs matrica. Mi a teendő vagy ez a normális? Zöldkártya és műszaki új.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy uniós rendszám-e a JSD. Nézd meg a rendszámot! Ha tricolor van rajta, nem gond, hogy nincs regisztrációs matricád. Ha viszont a rendszámon az eus, kék csillagok vannak, kellene reg. matrica. Ha eus a rendszámod és nincs meg a regisztrációs matrica, át kell rendszámoztatnod a kocsit. 8500 Ft a rendszám, 6000 Ft a forgalmi és 585 Ft a műszaki cimke. Plusz kérned kell rá új környezetvédelmi cimkét is valamelyik vizsgaállomáson.
2011. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, uniós zászlós rendszám esetén nincs pardon, ha hiányzik a matrica!

Ha "csak" otthon maradt, akkor 50ezer. Ha otthon sincs meg, akkor új rendszám, új műszaki vizsga, stb.

Perelheted persze azt, akitől vetted, sőt ajánlott is!

Egyszer fogtak meg, nem hittem el mindezt, ezért utánajártam és sajnos ez a törvény. De egy tízessel megúsztam :-) és otthon meg is lett a matrica.

2011. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
miért kéne új mindenből? és ha volt neki rajta csak az előző tulajnál betört a szélvédő és ő nem vett rá? bemész egy szélvédőshöz, ott adnak párszázé és felragasztod
2011. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szélvédős honnan adna teeee.... :D

Volt egy hasonló kérdés nem régibe, és ott leírták érthetően, hogyha meg van ez a matrica, mert pl szélvédőcser volt, akkor ezzel a matrica darabbal és a kocsi papírjaival elballagsz az okmányirodába, kapsz másikat. Ha nincs meg, akkor papírokkal megint csak okmányiroda, és új rendszám, forgalmi.

2011. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!