Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható az octavia?

Megbízható az octavia?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék venni egy 2001-es Facelift utáni octaviat 2ezres 8 szelepes motorral mi a véleményetek erről a motorról? Olvasgattam erről azt írják hogy elég ritka motor de viszont megbízható. Igaz e? Mire figyeljek oda ennél a típusnál?

2019. nov. 20. 06:07
 1/4 Barnabas333 ***** válasza:
Facebook octavia vagy Skoda csoport. De a Skodák annyira sosem voltak rosszak. Én egy éve új Skoda fabiát akartam venni, de mivel 190cm vagyok inkább kia ceed lett. Ha ugyanannyiba került volna lehet Octavia kombit veszek, de az másfél millával drágább volt újban, nem fért a keretbe bele...
2019. nov. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Ezzel a motorral a legjobb vetel.....rozsdara figyelj a szokasos helyeken
2019. nov. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
116 lovas... kb. mint a tdi csak nem büdös , mondjuk ha rácuppan a kipufra a tag az,de annyira nem mint a tdi. Tényleg a legjobb moci.
2019. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. nov. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!