Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvették a B jogosítványomat....

Elvették a B jogosítványomat. A megmaradt kategoriákat hogyan tudom megcsináltatni hogy legyen valamiről jogosítványom? AM B1 Mgv T K Ezek voltak a B mellett. De úgy van hogy csak a B-t vették el. Ötlet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6/10 Ne beszélj mellé.Nekem minden kategóriám van,úgy mint b, c , d , e , TIR , ADR ,Gyorshajtás 50 helyett 90.nel,elkaptak.Teszem hozzá,egy,már rég nem használt vasúti átjáróban,a sinek fel voltak szedve az út mindkét felén,csak az uttesten maradt belőle.Teherautóval voltam és 1 hónapra eltiltottak a C kategóriától.Ami a rőhej,hogy amikor bementem az előadóhoz azt mondta ne aggodjak,az E kategória megmaradt.Csak azt nem tudtam,hogy a pót szerelvényt hova akasszam magamon.Ezt meg is kérdeztem,váll ránditás volt a válasz.
2019. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mit akar szebből kihozni ? o.O Úgy tudom gyorshajtásért max pénz büntetés jár. Szóval akkor most ki beszél mellé ?
2019. dec. 5. 18:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem beszélek mellé.ez a kilencvenes évek története.A jogszabály mára változott de akkor még a jogsimat bevonták és igen,mellé pénz büntetés is járt.A pénz

büntetést elfelejtettem.Bocs

2019. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!