Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik manapság a legjobb ár...

Melyik manapság a legjobb ár érték arányú autós porszívó?

Figyelt kérdés
20 000 Ft alatt vásárolnék, kíváncsi vagyok, hogy ki mit ajánlana, vagy hogy mi az, amit semmiképp nem ajánlanátok
2019. nov. 21. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes a sima házi porszívóm is tökéletesen kiszívta eddig mindegyik kocsimból a koszt. Sose gondolkodtam spéci “autós porszívón”, de azért kiváncsi vagyok a kommentekre.:D
2019. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

EGy jó minőségű ipari porszivót kapsz már 20000 alatt és az tökéletes.

Nekem is van, régen vettem ilyen autósporszívót de nem való semmire.

Egy ilyen tökéletes autó takarításra.

[link]

2019. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
29%
Mindig sima porszívóval takarítottam, teljesen felesleges külön porszívó a kocsinak. Ettől függetlenül egy akció keretében kapok egy ingyen Ryobi akksis porszívót, meglátjuk mit tud.
2019. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hagyományos madzagos Kärcher száraz-nedves porszívó van erre a célra a garázsban. Mindig kéznél van, jól szív, nem merül le az akku, teljesen megfelel a célra.
2019. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tök jó, hogy mindenki normál porszívót ajánl, de nekem azért kéne autós, mert panelban lakom, a parkolóban nincs áramforrás, a legközelebbi benzinkút is igen messze van, szeretném néha a parkolóban kitakarítani az autót, amikor a két gyerekem még kocsiban evés nélkül is képes összemorzsázni mindent....

Szóval akkor várom a további kommenteket!!

2019. nov. 22. 10:04
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Megérkezett a porszívó (R18HV) és kifejezetten pozitív a véleményem róla. Erős, szépen takarít, ugye akksis is tehát bárhol/bármikor használható.


Nem mondom hogy a legjobb ár/érték arányú porszívó, de mint írtam egy akció keretében ingyen volt, régóta használok Ryobi szerszámokat és volt hozzá akksim, tehát NEKEM megérte.


Akksi/töltő nélkül 15ezer ft, tartozékokkal van vagy 30e ami irreálisan sok, viszont ha lenne más Ryobi szerszámod (pl csavarbehajtó, fúró), akkor 15ezret megérné kifizetni a porszívóért.

2019. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!