Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemanyagszűrő csere után nem...

Kettesauto kérdése:

Üzemanyagszűrő csere után nem indul a kocs 1.6crtdi. Gondolom levegős a rendszer. Hogyan tudom légteleníteni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A szűrő tetején ha van légtelenítő akkor azzal, ha nincs akkor esetleg a legfelsőponton fellazitsz valamit akár a szűrőházat és felpumpálod amíg buborék mentesen nem megy a gázolaj.
2019. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ráadod a gyüjtást vagy 20szor és utána sztem indulnia kéne.
2019. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meddig indítóztál?


Nekem amikor kifogyott a nafta a dízelből utána 2 percig kellett padlógázzal indítóznom mire kiköhögte magából a levegőt.

2019. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Addig indítóztam míg lenem merült az aksi.Most fellazítottam a nyomócsőcsatlakozóknál remélem ott majd kijön a fölösleges levegő.Köszia a segítséget!🙂
2019. nov. 21. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Indítózással a legegyszerűbb ha nincs légtelenítő. Indítózni is úgy érdemes hogy 5 másodpercig tekered, gyújtást leveszed vársz kb fél percet és ismét kezded, aztán megint szünet, és megint folytatod. Folyamatosan ne indítózz mert egyrészt hamar leszívja az akkut, másrészt az önindítód is kegyetlenül felmelegszik és könnyebben fog kopni szóval ez nem opció. Ha ezzel a módszerrel amit előbb írtam sikerül a légtelenítés és beindul az autó akkor célszerű 5 percig járatni hogy az akku feltöltődjön arra a szintre hogy másnap beinduljon az autó. Ha meg van akku töltőd akkor tedd fel töltőre az akkut az éjszakára.
2019. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült légtelenítenem és beindítanom!Most már tudni fogom hogyan kell.😅
2019. nov. 21. 20:07
 7/7 gabo990 válasza:
És hogyan sikerült mert nekem is ugyan ez a priblémám üzemanyagszűrő csere után nemigen aksr beindulni
2021. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!