Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy 50 ccm-es robogót...

Ha egy 50 ccm-es robogót akarok vásárolni annak mi a menete? Milyen papírokat kell elkérnem az eladotól?

Figyelt kérdés
Illetve a adásvételit elkérem az eladotól és utánna elviszem egy biztosítóhoz vagy már motorral is mehetek és a biztosítást ráér később is megkötni?
2010. júl. 18. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Megirjátok az adásvételit,megkötöd a biztositást és góóó.


De azt tudod,hogy azon pillanatban megkell kötni a biztositást?


Én multkor vettem egy robogót 15km-ről jöttem hazafelé (akkor vettem) megfogtak a rendőrök 30eft büntetés mert nemvolt megkötve a biztositásom.

2010. júl. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:D Nem muszály ott aznap rohanni a biztosítóhoz. Mi 160km-ről vettünk motort. A simsonom csekkét és matricáját (amit nem ragasztottam rá :D )elvittem aztán azzal együtt hoztam haza. Matricát celluxal rá, csekk meg ottvan oszt kész.
2010. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ott volt az előző tulaj matricája,és biztositási szerződése,de azt már a rendőr nem fogadta el.azt mondta az adásvétel pillanatától az már rám nem vonatkozik.(régebben volt 24óra türelmi idő,na ez már nincs)
2010. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!